Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Měsíc od svatby: Lucie a Bohuš Matušovi zveřejnili netradiční video a promluvili o začátcích

Bohuš Matuš a Lucie Matušová zveřejnili video ze svatby
Zdroj: Se souhlasem Lucie Matušová
+ Dalších 23 fotografií
svatba

Bohuš Matuš (47) a jeho životní láska Lucie Matušová (18) měsíc po své svatbě zveřejnili dojemné video ze svého svatebního dne. Při této příležitosti mladičká Lucie v rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínala, jak probíhaly jejich začátky. 

Od svatby zpěváka Bohuše Matuše a jeho životní lásky Lucie Matušové uběhl téměř měsíc. Novomanželé zveřejnili dojemné video ze svatebního dne a zároveň eXtra.cz prozradili, že se ještě bude konat jedna oslava, a to opět v Krtkově světě, kde Lucie vystoupí jako zpěvačka, ale hlavně tam dodatečně oslaví své osmnácté narozeniny.

Čerstvá paní Matušová zavzpomínala na to, jak probíhalo seznámení s Bohušem a jaké byly jejich začátky.

"Seznámili jsme se v divadle Hybernia. Byla jsem tam s kamarádkou, které jsem prozradila, že se mi líbí. Vůbec jsem neměla odvahu za ním jít, ale ona mi řekla, že když to neudělám, půjde za ním ona a dá mu pusu. To jsem samozřejmě nemohla dovolit, takže jsem se kousla a šla jsem. Pamatuji si, že mi šíleně bouchalo srdce a klepaly se mi nohy, a když mě pozdravil, myslela jsem, že se zblázním. Strašně mu to slušelo. Věděla jsem, že ho děsně miluju," řekla Lucie.

Bohuš Matuš se nikdy nechtěl ženit

Pohádková svatba se konala na krásném místě zvaném Krtkův svět v Praze. Bohuš Matuš se před obřadem eXtra.cz svěřil, že se vlastně nikdy ženit nechtěl.

"Jsem šťastný, nikdy jsem se nechtěl ženit, nechtěl jsem rodinu. Když jsem ale poznal Lucii, všechno se to změnilo. A když se nám narodila dceruška, větší štěstí jsem nikdy nezažil. Ani když jsem dostal bronzového slavíka."

Bronzový slavík přiznal, že den před svatbou byl velmi nervózní, ale těsně před obřadem z něj všechno spadlo.

"Také jsem nemohl spát, celou dobu jsem koukal na Waldemara Matušku a Karla Gotta, kteří mě vždy uklidní. Ráno, když jsem si chtěl na hodinu zdřímnout, volali mi všichni kamrádi, takže jsme se moc nevyspali. Ale stálo to za to. Je to krásný pocit," dodal.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy