Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Měsíc menstruovala a mačetou si sekala chlupy: Takhle Robinsonka vypadá dnes

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
robinsonův ostrov
Účastnice první řady reality show Robinsonův ostrov Kateřina Šuriaková se z podvědomí diváků pomalu vytratila, protože rozhodně nestojí o žádnou velkou popularitu kolem své osoby a raději se věnuje normálnímu životu mimo kamery. V reality show před dvěma lety předvedla neskutečnou odvahu a chuť vyhrát, což se nakonec sice nepodařilo, ale to Kačce v závěru vlastně vůbec nevadilo. Vy se nyní můžete podívat na to, jak se krásná Robinsonka za tu dobu změnila.

Kateřina Šuriaková na reality show Robinsonův ostrov vždycky vzpomíná v dobrém. Už jednou se eXtra.cz svěřila s tím, že nejhorší pro ni na ostrově bylo překousnout šílené hygienické podmínky, které tam byly prakticky nulové.

Blonďatá Robinsonka se snažila dělat vše pro to, aby zvítězila, ale bohužel zdravotní komplikace ji donutily k tomu, aby soutěž předčasně opustila. Po skončení reality show se Kateřina nebála promluvit o tom, jak to s hygienou na ostrově vlastně bylo.

"Ono to na těch kamerách nejde moc vidět, ale opravdu jsme byli hodně chlupatí. Za tři dny na ostrově jsem už byla tak chlupatá, že jsem si vzala mačetu a snažila jsem si oholit nohy, podpaží a nešlo to," svěřila se eXtra.cz.

Dá se říct, že Kateřina ze všech soutěžících vytrpěla snad nejvíce. K bolavému močovému měchýři se ještě přidala menstruace, která trvala měsíc. Katka tehdy dostala menstruaci a štáb jí poskytl tabletky, které ji měly zastavit. Jenomže tabletky v kombinaci s prázdným žaludkem a stresem nedělají v těle dobrotu, takže Robinsonka si na ostrově prožila i hodně perné chvíle.

Vy se nyní můžete podívat do galerie na to, jak se po dvou letech půvabná Robinsonka změnila.

Související články

Další články