Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Měsíc lásky je tu: Podívejte se na 22 slavných krásek, které jsou v tom

Měsíc lásky je tu: Podívejte se na 22 slavných krásek, které jsou v tom
Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Těhotné celebrity
Na světě není nic krásnějšího než narození dítěte. Proto je samozřejmé, že každému udělá radost, když se dozví, že jeho oblíbená celebrita čeká potomka. Letos si pánové dali opravdu záležet, protože se nám podařilo sesbírat 22 slavných krásek, které jsou těhotné.

Narození dítěte je hned po svatbě tím nejkrásnějším okamžikem v životě každé ženy. Když se do jiného stavu dostane slavná celebrita, radostná novinka se ihned rozletí do celého světa. Podívejte se s námi na seznam 22 slavných celebrit, které v letošním roce přivítají miminko.

Katy Perry

Jistě bylo pro všechny velkým a milým překvapením, když zpěvačka Katy Perry oznámila, že čeká svoje první miminko Dítě čeká s pohledným hercem a snoubencem Orlando Bloomem Katy si s radostnou novinkou dala opravdu záležet a její oznámení bylo doslova úžasné. Těhotenství dlouho tajila a světu dala vědět, že je v jiném stavu prostřednictvím nového videoklipu. Nutno podotknout, že jí to s těhotenským bříškem opravdu sluší. Katy později oznámila, že čeká holčičku.

Katherine Schwarzenegger

V sobotu se svět dozvěděl další dobrou zprávu Tentokrát se objevila informace, že je těhotná dcera slavného herce Katherine Schwarzenegger Svého prvního potomka čeká s hvězdou Strážců galaxie Chrisem Prattem Největší radost z jejího těhotenství musí mít jistě Arnold, který se poprvé stane dědečkem.

Sophie Turner

Další, kdo letos přivítá potomka, je Sophie Turner Miminko čeká s manželem a zpěvákem Joe Jonasem a pro oba to bude první potomek. Sansa z Her o trůny je těhotná teprve krátce. Pár, který si své soukromí bedlivě střeží, chtěl těhotenství do poslední chvíle tajit, zdroj z jejich okolí ale informaci prozradil americkým médiím.

Kdo další z celebrit letos přivítá na svět miminko? Podívejte se do fotogalerie na 22 slavných krásek, které jsou těhotné.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy