Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mesarošová se vyprsila, že šrouby lítaly z pantů: Všichni se ptají, zda čeká dvojčátka!

To jsou ale vnady!
Zdroj: eXtra.cz / Nikola Fričová
+ Dalších 59 fotografií
Dominika Mesarošová (32) se toho opravdu nebojí. Některé nastávající maminky se snaží těhotenství buďto maskovat, nebo se nesmyslně zahalují do šílených rób, které jim přidávají kila navíc a nejsou ani vkusné. To ale není případ nastávající maminky Dominiky. Ta naopak svými outfity provokuje i v šestém měsíci těhotenství. Na poslední akci předvedla opravdu velké bříško, že lidé začali spekulovat, zda nečeká dvojčátka.

Dominice Mesarošové to snad nikdy neslušelo víc než právě v těhotenství. I přesto, že je v šestém měsíci, tak se rozhodně nehodlá zahalovat. Na společenské akce chodí v hodně odvážných modelech a nejenom přítomní pánové z ní nemohou spustit oči.

Na České Miss se objevila v průsvitných černých šatech, které odhalily mnohé. Dominika se netají tím, že jí spodní prádlo překáží a obzvlášť nyní, v pokročilém stavu těhotenství.

„Spodní prádlo nenosím, je mi to nepříjemné,“ řekla nedávno. Také přiznala, jak to má s výbavičkou pro miminko. „Pomalu všechno zařizuji. Zítra mi dovezou nábytek a všechno dávám dohromady. Poté chci už jen odpočívat a připravovat se na termín, který mám v září,“ dodala.

Na další společenské akci předvedla hodně sexy šaty, ve kterých vynikal hlavně její bujný dekolt. Bývalá modelka má opravdu velké bříško a někteří spekulují o tom, zda nečeká dvojčátka.

Samotná Dominika se nechce zatím vyjadřovat ani k pohlaví miminka a ani k jejich počtu.

Související články

Další články