Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mesarošová nemá na kadeřníka? Na tohle silikonové zlatokopce nepomůžou ani vidle na hnůj

Co to má na hlavě?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 79 fotografií
Dominika Mesarošová (32) se proslavila hlavně svými románky s movitými muži. Ti jí koneckonců dopomohli k tomu, aby si pořídila barák, který právě prodává. Veřejnost Dominiku zná především jako velmi zdatnou zlatokopku, která si svými způsoby zajistila pěknou budoucnost. Nedávno dala na sociální sítě příspěvek a hodně lidí se dost divilo. Co to má Mesarošová na hlavě? Nemá snad na kadeřníka?

Podnikatelka a bývalá modelka Dominika Mesarošová (32) si na začátku své zlatokopecké kariéry pěkně mákla, aby dnes mohla být tam, kde je. Její vztah s postarším pánem jí vydělal na pořádný baráček a auto.

Sice svůj domov právě prodává, ale bídou jistě netrpí. Proto některé fanoušky šokovala fotka, kterou Dominika přidala na sociální sítě. Její vlasy na snímku vypadají jako kopec slámy. Tohle asi nebude práce profesionálního kadeřníka.

Že by prsatice na něj neměla? Ať je to, jak chce, tak by si Domča měla každopádně udělat něco s vlasy. Vypadají dost nezdravě a neupraveně. Tohle není první přešlap jinak půvabné Dominiky. Před nějakou dobou si vyšla na molo předvádět spodní prádlo a jediné, co předvedla, byla celulitida na jedničku.

Související články

Další články