Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mesarošová je za vodou: Tohle tělo jí vyneslo DVACET MILIONŮ!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
BOHATSTVÍ
Modelka Dominika Mesarošová se už sice neživí svým původním řemeslem, jež jí začalo slušně vynášet hlavně poté, co si kdysi nechala zvětšit poprsí, ale přesto to nevypadá, že by dřela bídu s nouzí. Kupuje totiž hned dva byty v ceně kolem deseti milionů korun.

Silikonová Dominika (33), která má teď především mateřské povinnosti, v poslední době žije se synem a přítelem v Brně. Rozhodla se proto zbavit se poměrně luxusního domu s bazénem, který vlastní v Průhonicích u Prahy. Ten se jí dlouho nedařilo prodat, asi i kvůli původní ceně dvacet milionů. Naštěstí šla s částkou níž a nyní už se kupec našel.

Majetek

A „Mesároška“ nově nabyté bohatství rozhodně nebude utrácet za hadříky a šperky.

„Pořídila jsem si dva byty v Praze v Hostivaři. V jednom budu bydlet, když přijedu do Prahy, druhý půjde do pronájmu. Domu jsem se ale už zbavit musela. Když jsem jednou za měsíc na tři dny přijela, připadala jsem si jako na galejích. Takový dům potřebuje pravidelnou údržbu,“ vysvětlila nám.

Zdá se, že nepřírodně prsaté holky nemají v hlavě úplně vymeteno, jak si o nich někteří muži myslí, ale myslí i na zadní kolečka. I po nákupech bytů ostatně zbyla Dominice slušná suma na horší časy.

Související články

Další články