Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Meryl Streep slaví 71. narozeniny: Prozradila recept na věčné mládí, který nic nestojí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
oslavenkyně
Úžasná divadelní herečka a hvězda filmového zpracování Mamma Mia! Meryl Streep slaví 71. narozeniny a na svůj věk doopravdy nevypadá. Mnozí lidé se neustále ptají, jak jen to představitelka Železné lady dělá. Meryl prozradila, čím si udržuje vypnutou a zdravou pleť. A nestojí ji to ani cent...

Ženy leckdy netuší, jak si udržet zdravou a krásnou pleť, podstupují různé procedury, kúry, kupují drahé krémy a chodí na drahé zákroky. Meryl Streep svůj recept na krásu tajila, ale před časem prozradila, jak jen to dělá. A odpověď je prostá a nebude vás to stát ani korunu, jen hodně disciplíny. Nikdy si nesmíte sahat na obličej.

Na jednasedmdesát rozhodně nevypadá

Na prstech se běžně objevují nejrůznější typy bakterií, které si snadno můžete zanést do pórů a pleť tím snadno infikovat. Například si můžete zhoršit akné nebo dokonce ekzém. Právě tomu se vyhýbá představitelka Železné lady a rozhodně je to znát. Herečka totiž vůbec nevypadá na to, že by jí bylo přes sedmdesát let, naopak by jí mnozí tipovali o dvacet let mladší.

Dámy, je tedy zapotřebí si zbytečně do obličeje nesahat a už vůbec ne špinavýma rukama. Meryl Streep navíc má několik tipů, jak zůstat silná a sebevědomá. Pár z nich najdete v galerii.

Související články

Další články