Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Měřili jsme letní sukně: Na Česko se valí tropy, dámy odhalují krásné nohy a hříšné mini

Měřili jsme letní sukně: Na Česko se valí tropy, dámy odhalují krásné nohy a hříšné mini
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
velká galerie
Pomalu to začalo vypadat, že se letos pořádného léta nedočkáme. Minulé týdny svým počasím spíš připomínaly příchod sychravého podzimu a místo toho, aby ženy a dívky začaly vytahovat krátké sukně, vybalovaly teplejší oblečení určené pro zcela jiné roční období. S příchodem nového týdne jsme se konečně dočkali teplého počasí a sluníčka. Redakce eXtra.cz vyrazila do ulic a posvítila si na sympatické slečny, které začaly odhalovat své spanilé kotníky a hříšné nožky.

Červen se pomalu ale jistě chýlí ke konci a někteří už ani nedoufali, že se letos dočkáme pěkného a stabilního léta. Tento týden by se do Česka mělo pozvolna vracet letní počasí a o víkendu nás čekají tropy.

O víkendu rtuť teploměru vystoupá až ke 30 °C. Ženy a dívky všech věkových kategorií začínají odhazovat nadbytečné oblečení a díky svým rafinovaným oblečkům dávají prostor velké fantazii. Hlavně tedy té mužské.

Příjemné teploty krátí sukně a právě dnes byl ideální den vyrazit do světa v nějaké té mini. Redakce eXtra.cz vyšla do ulic a posvítila si na sympatické krásky, které pod krátkými sukněmi začínají odhalovat své dlouhé nohy.

Klasická černá, která nikdy neomrzí, skládaná, sportovní, manšestrová, džínová. Které sukně jsou letošní léto v módě? Čemu dávají ženy, dámy a slečny přednost? Jaká délka letních šatů či sukní je nejčastější? Podívejte se do galerie na sympatické slečny, které se nebály a šly do toho.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy