Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mercedes po Karlu Gottovi je na prodej: Má i původní značky, kolik vás vůz bude stát?

Mercedes po Karlu Gottovi je na prodej: Má i původní značky, kolik vás vůz bude stát?
Zdroj: profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
inzerát
Po Karlu Gottovi (†80) zbylo hned několik kousků cenného majetku. Jedním z nich je také luxusní vozidlo značky Mercedes-Benz, který je v současné době na prodej. Mistr miloval auta a v jeho garáži se dalo mimo jiné najít i Porsche. Na kolik by vás tenhle černý krasavec na čtyřech kolech vyšel?

Český slavík a legendární zpěvák Karel Gott se během své kariéry vozil v drahých automobilech a jeden z nich je v současné době na prodej. Mercedes-Benz třídy S s označením W220, v případě Gotta jde o verzi S 500, můžete mít pro sebe.

V inzerátu prodejce vůz vychvaluje tím, jak hodnotí jeho nadstandardní výbavu. O automobil se slavný zpěvák opravdu staral a dával mu tu nejlepší péči, takže je 'meďák' ve velmi zachovalém stavu, jak zvenku, tak zevnitř. Na autě jsou stále původní značky, se kterými se vozil právě zesnulý zpěvák. Jeho jméno je uvedeno i v techničáku, takže se opravdu budete moci chlubit tím, že máte auto po české legendě.

Auto po Gottovi za 650 tisíc

Právě z toho důvodu je vůz poněkud dražší, než je u podobného eSkového Mercedes-Benz zvykem. Prodejce nabízí luxusní zachovalý Mercedes-Benz S 500 za 649 000 Kč.

"Prodám MB S500 rv.2004 po Karlu Gottovi. Auto bylo speciálně vybaveno nad rámec klasické výbavy dodávané v daném roce a je prodáváno včetně velkého i malého TP, kde je uveden jako majitel právě Karel Gott. V tuto chvíli má vůz najeto 224 tis km. Auto je servisované," zní prodejní inzerát, ten najdete zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy