Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Menzelová ukázala dokonalou rodinu. Dcera geny po slavném tatínkovi nezapře, o rodinu pečuje uznávaný archeolog Bárta

Olga Menzelová ukázala dokonalou rodinu. Dcera geny po slavném tatínkovi nezapře, o rodinu pečuje uznávaný archeolog Bárta
Zdroj: Koláž eXtra/Pavel Dvořák
+ Dalších 9 fotografií
RODINA

Producentka Olga Menzelová ukázala šťastnou rodinu a oddaného partnera. Na premiéru nového filmu Méďovy Vánoce, kde nechyběla ani redakce eXtra, se Olga objevila se dvěma ze svých tří dětí, s krásnou dcerou Evou Marií a synem Albertem. Nechyběl ani její partner a slavný egyptolog Miroslav Bárta.

Premiéra nové pohádky Méďovy Vánoce přilákala řadu celebrit s dětmi, které se filmem naladily na blížící se čas Vánoc. Stejně to měla i producentka Olga Menzelová, která s sebou do kina vzala jak krásnou osmiletou dceru Evu Marii, kterou má se zesnulým Jiřím Menzelem, tak i čtyřletého syna Alberta. Doprovod jí dělal její současný partner a otec malého Alberta egyptolog Miroslav Bárta. Nejstarší dcera Anička z věku pohádek již nejspíš vyrostla.

Bárta jako věšák

Bárta, jak to tak u mužů a otců bývá, skončil ověšený bundami jak dětí, tak i Olgy a s přeplněnýma rukama zvládl i do sálu bez jakéhokoli zaškobrtnutí přinést občerstvení. Jiří se tak ukázal jako ukázkový partner a otec, který se postaral o komfort své šťastné rodiny. Mezitím krásná producentka s dětmi pózovala fotografům a náležitě si to společně užívali.

O pořádnou dávku roztomilosti se postaral malý Albert, který byl z všudypřítomných záblesků od fotografů poněkud vyplašený. Své mamince ruku ani na minutu nepustil a po celou dobu se snažil být u ní. Olga ho uklidňovala a zářila štěstím.

Vánoční atmosféra

Olga už se na vánoční vlně veze nějaký ten pátek, neboť před nedávnem sdílela na sociálních sítích video, kde s dětmi již zdobí vánoční stromek. "Tak my už takhle zdobíme od října, nevím, proč je to letos tak bere. Stromek už máme, to dá rozum a chvílemi to u nás vypadá jako v cirkuse. Ale co milujeme… být celý den v pyžamu! Perníkovým! Škoda, že nemají i pánské! S chutí bych vám v něm natočila pana profesora Miroslava Bártu, jak jede po schodech!" napsala vtipně Olga, která si udělala legraci i ze svého partnera, který působí v prostředí mimo domov vždy velice vážně.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy