Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Menzelová porodila! Matka je snad jistá, otce v případě obvyklého chaosu určí los nebo bulvár!

Olga Menzelová ráda tají tatínky svých dětí. Jisté je jedno, bude jich
určitě několik.

Olga Menzelová (36?, 31?, 49?) podruhé porodila nějakému tatínkovi holčičku!

S odkazem na dobře informovaný zdroj, který se tutově jmenuje křestním jménem i příjmením jako druhorodička, to uvedl web Super.cz.

Paní Olga, která ráda tají vše, co by z ní mohlo dělat v bulváru cizoložnici, porodila předčasně minulý týden v pražské Krči a s miminkem už má být doma, buď u sebe, nebo u některého z potenciálních tatínků.

Jisté jsou tři věci:

Jednak není nikde psáno, že Olga Menzelová, rozená Kelymanová, kvartálně Brabcová, skutečně porodila předčasně, ač to tak vypadá, ale pravdu ví jen ona a rodný list, i když v tom se ještě může leccos během let změnit, záleží na náladě a vzpomínkách.

Dále se holčička určitě jmenuje nějak šíleně, protože proč se jmenovat normálně, když ségra je Anna Karolína Menzelová Brabcová, do toho já sama nevím, kdo je můj biologický otec a matka mlží, ale Jirka Menzel „mě bude brát za vlastní“, takže budu mít jméno delší než Daliborův hurikán a na třídních schůzkách budou naši jednou jak Hujerovi.

A nakonec, a to je to nejdůležitější, malá je zdravá a údajně je celý tatínek, což je ovšem informace nepotvrzená.

Doufejme, že jen proto, že Olga bude zase děsně cool a otce neprozradí, a ne proto, že pro sichr čeká, jestli to náhodou nebude podobné úplně jinému tatínkovi, což by nebyla žádná tragédie, akorát malou by, na rozdíl od Menzela, zřejmě nebral za vlastní Brabec, i když by byla taky Brabcová.

Mohlo by vás zajímat

Další články