Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mění snad Tereza Kerndlová profesi? Ta holka má zlato nejen v hrdle

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Fenomenální zpěvačka Tereza Kerndlová nedávno oslavila 32. narozeniny. Snad právě to bylo impulsem k tomu, že se na sociálních sítích začala více odhalovat. Poslední její fotky jsou opravdu žhavé. Tato krásná žena by se jistě uživila i jako modelka.

Dcera vynikajícího jazzového a swingového zpěváka Ladi Kerndla v současné době vypadá opravdu dokonale. A moc dobře to o sobě ví.

Instagramový profil Terezy Kerndlové (32) se začal plnit snímky, za které by se nemusela stydět žádná modelka, která se živí předváděním plavek a spodního prádla.

Tereza Kerndlová tak dokazuje, že má nejen zlato v hrdle, ale také dokonalé ženské křivky. A kdyby ji snad jednoho dne hlas z neznámého důvodu odešel, tak by se na přehlídkovém mole uplatnila s totálním přehledem.

Tereza vlétla do světla ramp jako členka dívčí kapely Black Milk, kde zářila společně s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Helena Zeťová kdysi pózovala pro jeden pánský magazín, kde se hodně odhalila. Vůbec bychom se nedivili, kdyby časem dostala nabídku na focení aktů i Tereza.

Související články

Další články