Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Mění se v plastikovou Barbie! Růžičkova manželka je k nepoznání…

Maruška se mění se před očima… Bude z ní Barbie?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
To je proměna, která nemá obdoby... Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (55) se pomalým tempem modifikuje do slavné plastikové panenky. A možná i proto je tolik podobná bulharské krasavici, o které se říká, že je oživlou Barbie...

Že by prožívala manželskou krizi? Možná… I přesto se ale na svět svět usmívá, jako by se nic nestalo. Aktuálně ještě více se pyšní snímky, že už jen málo stačí, aby si trenér Růžička přiznal, že jeho manželka je nápadně podobná panence Barbie.

Její tvář je totiž hodně umělá a připomíná tak trochu tvář slavné Bulharky Aycany Alievy – o které se ve světě showbyznysu říká, že je na estetických klinikách častěji než doma.

Už nějaký pátek hovoří okolí nejslavnějšího hokejového trenéra republiky Vladimíra Růžičky o tom, že ukončil vztah s manželkou Marií (30), se kterou byli manželé pouze něco málo přes rok. Krátce poté, co oslavila Marie narozeniny, měla velká láska milovníků filtrů a retuše nabrat rychlý konec! Jenže Marie otřela slzy a pustila se do tvorby dalších snímků, které na člověka mohou působit značně kontroverzně.

Maruška si z toho ale hlavu nedělá. Sen většiny žen je být podobná slavné panence a pro Marii ani rozpad manželství není tím, co by jí vzalo náladu fotit se takzvaně na „Barbínu“.

Mohlo by vás zajímat

Další články