Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Mění se v muže? Zpěvačka Adele prozradila intimní tajemství!

Co se to s její krásnou tváří jen děje?
Zdroj: profimedia.cz
Sice má pár kilo navíc, ale tvář měla zpěvačka Adele vždy dokonalou. Jenže teď je prý všemu konec a začíná ji něco strašného hyzdit. Co se to s božskou Adele jen děje? Je snad nemocná?

Zpěvačka si vždy zakládala na svém vzhledu, a když někam šla, tak aby byla dokonale upravená. Teď má se svou tváří ale daleko větší práce. Rostou jí totiž vousy!

„Když jsem otěhotněla, měla jsem tak moc testosteronu, že mi narostla bradka. Minulou noc jsem si ji vytrhala. Je to fakt pravda. Nevtipkuju teď. Mám opravdu vousy, ale jsem na ně hrdá. Říkám své bradce Larry,“ řekla nadneseně zpěvačka v Hydro Aréně v Glasgow, kde o víkendu koncertovala.

Dokonce ani její partner není proti jejímu novému image. Ba naopak, líbí se mu, že je Adele teď tak „mužná“!

„Můj chlap má slušnou bradku. Někdy si ji v létě ostříhá. Já mám vlastní bradku, takže ho chápu, když je v létě horko,“ vtipkovala korpulentní zpěvačka, která ale naštěstí svůj porost nenechá růst a je radši za ženu. Nebo by snad chtěla konkurovat Conchitě Wurst?

Související články

Další články