Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Měly spáchat sebevraždu doma! Češi se drsně pouští do dívek (†18 a †19), které zemřely pod vlakem

+ Dalších 9 fotografií
sebevražda
K obrovskému neštěstí došlo na železniční trati z Pivína na Prostějovsku do Nezamyslic. V sobotu v 11:45 zemřely dvě dívky, které přejel vlak. Vedle bezvládných těl byl nalezen dopis na rozloučenou a vše tedy nasvědčuje tomu, že se jednalo o sebevraždu. Za to se zesnulé dívky staly na sociálních sítích terčem útoků.

Podle svědectví to vypadá, že si kamarádky lehly na koleje a společně čekaly na smrt. Nikdo neví, co mladé dívky k tomuto činu vedlo, stala se však obrovská tragédie a vyhasly dva životy. Lidé ovšem s dívkami žádný soucit nemají a naopak je na Facebooku lynčují.

Podle komentujících bylo nezodpovědné spáchat sebevraždu na kolejích. „Když už se dostanu do té fáze, že nevidím cestu dál, tak se sakra zabiju tak, abych do toho netahala další lidi. Těch holek je mi líto, ale mnohem víc lituju toho strojvůdce, kterej se na ně díval s vědomím, že je zabije a nemůže tomu zabránit,“ zní jeden z komentářů. Další lidé souhlasí, dívky nelitují a přemýšlí nad tím, jak se bude s tragédií vyrovnávat strojvedoucí.

Obyvatelé Pivína tvrdí, že dívky nebyly místní. Obě si lehly na kolejiště a čekaly na vlak, který jim vzal život. Na sociálních sítích se lidé shodují, že kamarádky měly místo společné sebevraždy vyhledat pomoc. Zatímco ony už podle komentujících nic necítí, jejich rodiny a strojvedoucí cítí nezměrnou bolest. Na komentáře se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články