Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Melounek s lajdáky na břiše: Koketa chůva k pohledání se roztekla jako puding

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Kdo ji jako chůvu Fran Fine v úspěšném britském seriálu Chůva k pohledání nemiloval, jako by nebyl. Koketa, která se starala o děti pana Sheffielda míň než o svou vizáž a celkovou garderóbu. Od té doby uběhl nějaký čas a na herečce je bohužel vidět, jak moc se za ta léta proměnila.

Seriál o vdavekchtivé Fran Fine známe přes 26 let, co se však stalo s hlavní postavou, kterou si zahrála brunetka Fran Drescher, je celkem šokující. Štíhlounká postavička a celková sexy vizáž jsou dávno pryč a dnes byste původně koketku z oblíbeného seriálu sotva poznali.

Půvabná opatrovnice dětí pana Sheffielda, která sršela svým humorem i se sluhou Nilsem, se pořádně změnila. Chůva k pohledání je bohužel zcela k nepoznání. Čas prostě nikdo nezastaví a z krásné herečky se stala oteklá stařena s kily navíc.

Vždycky se pyšnila dokonalým vzhledem, nad kterým strávila dlouhé úpravy před zrcadlem. V reálu to tak ale není. Fran Drescher na svůj zevnějšek pěkně kašle a klidně se prochází na ulici s plandáky až na břiše. Její opuchlý obličej, kterému nepomáhají ani zázračné krémy, také není žádná sláva.

Dneska by už v pokračování seriálu fešáka pana Sheffielda rozhodně neokouzlila.

Související články

Další články