Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mělo to být zábavné odpoledne na motokárách, místo toho šlo o život mladé Polky!

Zdroj: profimedia
Naprosto neuvěřitelná věc se stala sedmnáctileté Polce, která pochází z města Augustow. Odpoledne si chtěla zpříjemnit projížďkou na motokárách, ovšem to, že si nevzala helmu, se jí stalo osudným. Její dlouhé vlasy se zamotaly do motoru a pak už nastalo peklo.

Sedmnáctiletá slečna si chtěla užít den adrenalinovou projížďkou na motokárách. Ovšem udělala zásadní chybu a nevzala si helmu. Polce z Augustowa se zamotaly její dlouhé vlasy do motoru, což mělo naprosto šíleně bolestivou dohru.

Tím, jak se vlasy natáčely dál a dál do motoru, se jí z hlavy skalpovaly i s kůží, což musela být neuvěřitelná bolest. Patrycja byla okamžitě převezena do nemocnice a je v péči lékařů, kteří se jí snaží pomoct.

Smutné je, že si dívka dlouhé vlasy pěstovala a opečovávala neuvěřitelných 14 let, a to ne pro svůj vlastní prospěch, ale proto, aby je mohla věnovat na charitu. Tedy konkrétně chtěla je věnovat pro vytvoření paruk nemocným dětem. Teď bude ovšem paruku potřebovat sama a na šílený zážitek jen tak nezapomene.

Související články

Další články