Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Melissa Rauch slaví 40: Bernadette z Teorie velkého třesku porodila uprostřed koronaviru

Melissa Rauch slaví 40: Bernadette z Teorie velkého třesku porodila uprostřed koronaviru
Zdroj: CBS Television
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Melissa Rauch, nejvíce známá jako Bernadette Rostenkowski ze seriálu Teorie velkého třesku, slaví 40. narozeniny. Americká herečka si k nim už uprostřed pandemie koronaviru nadělila vytoužené druhé dítě. Sama sebe nazvala pandemámou a byla vděčná lékařům, díky kterým přišel její syn na svět bez jakýchkoliv komplikací.

Melissa Rauch, narozená 23. června 1980, pochází z Marlbora v New Jersey. Herečkou se toužila stát už jako malé děvče a s jejím smyslem pro humor a výškou pouhých 152 centimetrů měla k uplatnění velkou šanci. Rozhodla se ale v oboru i vystudovat Marymount Manhattan College v New Yorku, kde získala bakalářský titul.

Herečka má dnes na svém kontě spoustu snímků a seriálů, z nichž se ale většina do Česka nedostala a ani v zahraničí se netěší velké divácké oblibě. Jejím největším kariérním průlomem byla role Bernadette Maryann Rostenkowski v oblíbeném sitcomu Teorie velkého třesku, kde účinkovala celých 10 let.

Melissa Rauch je pandemáma

Jen málo se ví, že Melissa Rauch na začátku května přivedla na svět své druhé dítě. Malý chlapeček, který dostal jméno Brooks, se narodil v čase koronavirové pandemie. Melissa radostnou novinku oznámila na Instagramu, kde se označila za pandemámu a poděkovala lékařům za jejich práci v těžkých časech.

Hereččiným manželem je Winston Beigel, který se živí jako spisovatel. S ním má Melissa i tříletou dcerku Sadie, která přišla na svět ještě během natáčení posledních sérií Teorie velkého třesku. Těhotenství se tvůrci nesnažili zakrývat a naopak ho zakomponovali do děje.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy