Honzovi Mikuleckému neřekl nikdo jinak než Kykolka. Neuspěl ve VyVolených, ale vyvoleným byl aspoň pro moderátorku pořadu Terezu Pergnerovou. Ta se do něj zamilovala jako malá holka a oba si užívali po skončení reality show jako hrdličky. Dokonce se měli brát! Jenomže za pár týdnů zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Kykolka prý porušil jedno z pravidel vztahu a dostal kopačky.

Tři roky po rozchodu s Terezou Pergnerovou se ocitl na samém dně. Nevyšlo mu podnikání a přišel o hospodu v Kosově Hoře. Podle informací Blesku skončil dokonce v léčebně, kde se léčil ze závislosti na automatech a drogách. Do toho všeho se nemohl starat o tehdy dvouletého syna. Aby toho nebylo málo, tak se popral, dotyčný na něj podal trestní oznámení a on skončil v podmínce.

Jenomže osud Kykolkovi přál a on se ze všeho vyhrabal! Našel si práci a jeho největším koníčkem je rybaření. Místo hraní na automatech vegetuje na lodi, chytá ryby a hraje si se synem. Jeho další zálibou je fotbal a jako správný fanoušek sešívaných se fotí ve slávistickém dresu.

Z bouřliváka se prostě stal klidný taťka, který docela „zfotrovatěl“. Kykolkovi se dnes prostě daří mnohem víc než před lety.

A chcete vidět, jak vypadá taková Wendy z Vyvolených? Klikněte ZDE.