Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Měli jsme pravdu! Zfetovaný Brit, kterého hledala celá Praha, je mrtvý. Rozložené tělo nemohli poznat!

Karl Law se v Praze utopil.
Zdroj: facebook.com

Příběhem ztraceného Brita Karla Lawa žila celá Praha několik týdnů. Muž se ztratil během party, kdy se jeho bratranec loučil v našem hlavním městě se svobodou.

Část příbuzenstva zůstala v Praze, aby mohli Karla hledat, a přestože se ozvalo několik lidí, kteří ho údajně někde viděli, tak stopy nikam nevedly.

Bratranec Steve nakonec prozradil, že na rozlučce nejen popíjeli, ale šňupali kokain. Karl se ztratil během přesunování z jednoho podniku do druhého a vzhledem k tomu, že všichni aktéři party byli ve značně slavícím stavu, všimli si, že jim někdo chybí, až další den.

Rodina pochopitelně dělala, co mohla, aby se pokusila zjistit, co se děje, jenže nikdo se nechtěl smířit s variantou, že možná opilý a zkoksovaný Karl blbnul a spadl do Vltavy, kde se utopil.

Po třech týdnech intenzivního pátrání se našlo v řece tělo ve značném stadiu rozkladu, které nakonec hledanému Britovi patřilo, což potvrdil stanici BBC Lawův bratranec Lee Cross. Ještě pár hodin předtím server uváděl, že se do Prahy chystá pátrat i Karlova matka.

Teď už ale rodinu čeká pouze plánování pohřbu.

Související články

Další články