Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Melaninová královna (29) bývala blondýnkou, teď se jí tělo samo mění: Už jsem pravá černoška!

Už mám vlasy jako pravá černoška, tvrdí někdejší blondýnka.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Touží být exotickou Barbie a z této cesty neuhne ani o píď. Martina Big (29) si třemi melaninovými injekcemi nechala změnit barvu kůže. Zároveň jí přifouknuli hrudník, o němž se mluví jako o největším poprsí v Evropě. A teď slaví dříve blonďatá Němka další velké vítězství - tvrdí, že se tělo samo přizpůsobuje a stává se z ní pravá černoška.

Téměř půl druhého milionu neváhala Martina Big vysolit za přifouknut poprsí, z nějž se už stala pomalu pouťová atrakce. Někdejší letuška z Německa se může pyšnit titulem majitelky největšího hrudníku v Evropě a za svým snem stát se exotickou Barbie si jde tvrdě dál.

Třemi melaninovými injekcemi si loni nechala změnit barvu kůže. Tento týden vyrukovala s tvrzením, že tělo pochopilo, o co jí jde, a začalo se samo přizpůsobovat.

„Zašla jsem ke své kadeřnici vyměnit si příčesek. Dala mi ho dolů a úplně nás překvapilo, jak se změnila struktura mých vlasů. Podívala jsem se na ostatní černošky v salonu. Mé vlasy vypadaly úplně totožně jako jejich,“ raduje se Martina.

„Pokud vše bude pokračovat jako dosud, budu už brzy úplně stejná jako ostatní černošky. Je to skvělý pocit,“ nemírní své nadšení melaninová královna.

Gigantický hrudní arzenál už má, brzy ale přijde řada ještě na další detaily. Martina hodlá jít na plastiku nosu a v plánu má také zvětšení zadnice. Každý máme různé koníčky.

Související články

Další články