Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Melania Trump už počítá minuty do rozvodu: Bojí se pomsty, počká, až Donald nebude prezidentem

Melania Trump už počítá minuty do rozvodu: Bojí se pomsty, počká, až Donald nebude prezidentem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
konec
Už v průběhu voleb internetem kolovala spousta videí, která obsahovala sestřih chladného chování Melanie Trump (50) vůči jejímu manželovi. Nyní, když Donald Trump (74) prohrál volby, si mnozí myslí, že nepřijde jen o prezidentské křeslo, ale i o manželku. Tuto myšlenku potvrzuje i bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigault Newman, podle které stále ještě první dáma čeká na inauguraci Joea Bidena (77).

Melania Trump v posledních dnech znovu vyvolává pozdvižení na sociálních sítích i v médiích. V amerických televizních pořadech byla hojně probírána její účast u voleb, první dáma se totiž vydala k urně sama a lidé spekulovali, koho vlastně volila. „Určitě Donalda. Je špatné být jeho manželkou, ale být jeho manželkou a první dámou už tak hrozné být nemůže,“ řekli moderátoři jednoho z pořadů.

Podle bývalé zaměstnankyně Bílého domu je jasné, že Melania nyní Trumpa opustí. „Počítá minuty do jeho konce v úřadu, pak se s ním rozvede,“ uvedla Omarosa Manigault Newman pro Daily Mail. „Kdyby se s ním pokusila rozvést teď, tak by ho velmi ponížila a on by jako prezident našel způsob, jak se jí pomstít,“ doplnila.

Podivné manželství

Newman už v minulosti několikrát řekla, že manželství Donalda Trumpa a Melanie je netradiční a rozhodně není plné lásky a porozumění. „Znám je od doby, co spolu začali randit, pak se vzali. Z toho, co jsem za posledních 17 let vypozorovala a viděla, by vám spadla brada,“ vysvětlila.

Bývalá zaměstnankyně nyní tvrdí, že špatný vztah první dámy k Trumpovi je evidentní už jen z toho, jak často na veřejnosti odmítá držet ho za ruku. Naposledy jeho dlaň odstrčila po prezidentské televizní debatě. Ani doma není o moc vlídnější, spí ve vlastní ložnici.

Nejen Omarosa si myslí, že Melania souhlasila se sňatkem jen z praktických důvodů. V roce 2005 si Donalda vzala, díky čemuž získala americké občanství, poté mu porodila syna a v roce 2016 se stala první dámou. Tou už ale moc dlouho nebude.

Podpora

Ačkoliv Newman a mnoho dalších tvrdí, že rozvod Trumpových se nezadržitelně blíží, Melania svého manžela v posledních hodinách podpořila na sociálních sítích. Donald si nechce prohru ve volbách připustit a stejně to vidí i jeho žena.

Stejně jako Donald, i Melania ve svém posledním příspěvku na Twitteru zmínila sčítání hlasů. Oba zjevně pracují s myšlenkou, že volby byly republikánům ukradeny a byly započítány i nelegální hlasy. Pro toto tvrzení však neexistuje jediný důkaz. Právě pro časté sdílení nepravdivých a nepodložených informací může Trump přijít i o svůj účet na sociální síti.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy