Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Melania Trump podepsala předmanželskou smlouvu: Po rozvodu přesto dostane balík

Melania se prý často tvářila, jako by vůbec nebyla šťastná.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
peníze
Bývalá zaměstnankyně Bílého domu Omarosa Manigault Newman před několika dny řekla, že Melania Trump (50) už jen počítá minuty do doby, kdy se bude moct rozvést s Donaldem Trumpem (74). Ačkoliv mluvčí první dámy USA tato tvrzení popřela, lidé začali spekulovat nad tím, zda by Melania při rozvodu vůbec něco získala. Před svatbou sice podepsala předmanželskou smlouvu, i tak by ale z Donalda dostala balík.

Omarosa Manigault Newman, která pracovala v Bílém domě, si je jistá tím, že Melania Trump už jen počítá minuty do chvíle, kdy se bude moct rozvést. „Kdyby se s Donaldem pokusila rozvést teď, tak by ho velmi ponížila a on by jako prezident našel způsob, jak se jí pomstít,“ vysvětlila Newman.

Podle mluvčí první dámy USA jsou tato tvrzení nesmyslná a Melania se k rozvodu nechystá. Pokud by však skutečně odešla, Donald Trump by zůstal na ocet a přišel o část svého jmění. Ačkoliv podepsala předmanželskou smlouvu, takzvaně s holým zadkem by z manželství neodešla.

Předmanželskou smlouvu podepsaly i Trumpovy předchozí manželky, Ivana Trump a Marla Maples. Podle deníku Mirror ale přesto při rozvodu vysoudily miliony. Ivana dostala 10 milionů dolarů při rozvodu a na děti jí Donald ročně posílal 650 tisíc dolarů. Získala také byt v New Yorku a vilu v Connecticutu. Marla pak dostala 2 miliony dolarů.

Ochrana majetku

Před vstupem do manželství si Donald Trump pojistil hlavně svůj byznys. Peter Stambleck z advokátní kanceláře Aronson Mayefsky & Sloan řekl magazínu Town and Country, že to, co je napsané na Donalda, bude i po případném rozvodu jeho. To, co je napsané na Melanii, bude stále její.

Miliardáři chrání především své firmy, podniky a investice do podniků, které nepatří jim samotným. V případě rozvodu by Donald sice dal Melanii nějaké peníze a přispíval výraznou částkou na péči o syna, ale nezískala by nic víc. Mohla by si prý ale nechat šperky, které dostala v průběhu manželství darem.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy