Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Melania Trump je jednou z nejkrásnějších prvních dam v historii USA! Srovnávají ji s Jackie Kennedy, co mají společného?

Melanii přirovnávají k Jackie Kennedy, co mají tyto dvě první dámy
společného?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Inaugurace Donalda Trumpa do funkce prezidenta USA se neobešla bez patřičného pozdvižení kolem jeho krásné choti. Nová první dáma dorazila na ceremonie velmi slušivě upravena. Pokud něco Melania Trump opravdu má, tak je to smysl pro styl. Veřejnost a média dokonce zaujala natolik, že o ní hovoří jako o novodobé Jackie Kennedy. To jsou poněkud silná slova na náš vkus, nicméně se můžete podívat, co tyto dvě první dámy bezesporu spojuje.

Donald Trump možná není fešák k pohledání ani vážený muž ve své funkci, ale má něco, co mu může závidět půlka světa. Je to jedna z nejkrásnějších žen Melania Trump.

Melania možná není nejkreativnějším řečníkem, jak jsme si mohli povšimnout v předvolební kampani jejího manžela, kde se poněkud ztrapnila, když okopírovala motivační řeč Michelle Obama. Nicméně má smysl pro styl. Média ji okamžitě začala srovnávat s Jackie Kennedy, první dámou a manželkou Johna F. Kennedyho.

Jackie byla hvězdou a ikonou své doby. Na rozdíl od modelky Melanie byla vysoce vzdělanou novinářkou, feministkou a vzorem milionů žen. Zasloužila se například o to, aby Bílý dům byl uznán jako národní památka. Nechala o něm natočit dokument a začala do něj zvát celebrity. Hovořila plynule několika jazyky, což má s Melanií společné. Melania pochází ze Slovinska a hovoří zhruba šesti jazyky.

Dalším společným znakem je smysl pro módu. Jackie byla módní ikonou a její styl se stal legendárním. Stejně tak Melaniin styl je vysoce ceněn, ostatně v módním průmyslu se pohybuje jako modelka již od mládí.

Vkus na miliardáře je také společným znakem těchto dvou prvních dam. Jackie si po smrti Johna Kennedyho vzala řeckého boháče Onassise. Donald Trump zajisté chudobou také netrpí.

Navíc se lady Trump vyjádřila, že jako první dáma by se ráda angažovala charitativně, a to v podobném směru jako Jackie. Se zaměřením na ženy a děti a problematiku šikany, především pak u nezletilých. První dámu rozhodně čeká nelehký úkol, pokud chce dostát své důstojnosti. Jackie byla velká žena nejen v historii USA, ale i v té světové. Krása není vše, takže budeme Melanii držet palce, ať se se svou novou rolí dokáže pořádně poprat.

Související články

Další články