Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Melania Trump dostala od Moniky luxusní šperk: Vyrobil ho expřítel Zuzany Jandové!

Melania Trump dostala od Moniky luxusní šperk: Vyrobil ho expřítel Zuzany Jandové!
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Dalších 105 fotografií
Dárek pro Melanii
Donald Trump (72) dostal od Andreje Babiše (64) legendární českou pistoli v pouzdře s podobiznou Masaryka, ale na své si přišla i Melania Trump (48). Té dovezla dárek Monika Babišová (44), která ho nechala osobně navrhnout a vyrobit. Náušnice z českého granátu zhotovil Robert Hájek (49), expřítel někdejší královny krásy Zuzany Jandové (31).

Monika Babišová (44) nepřijela za Melanií Trump (48) s prázdnou. Zatímco Babiš přivezl Trumpovi legendární českou pistoli, Monika nechala Melanii vyrobit náušnice z českého granátu.

"Další dar, náušnice z českého granátu od českého klenotníka Roberta Hájka, nechala navrhnout Monika přímo pro první dámu Spojených států," pochlubil se Babiš na Facebooku.

Hájek (49) je známý český klenotník, který proslul i díky vztahům s krásnými modelkami. Snad nejvíc utkvěl v paměti jeho románek s vítězkou Miss České republiky 2008 Zuzanou Jandovou (31), která pak na několik měsíců skončila v blázinci.

"Malý český zlatník se dostal až do Bílého domu. Bylo mi ctí vytvořit oficiální dárek pro Melanii Trump," liboval si Hájek na Facebooku. "Bylo na to strašně málo času. Od zadání a schválení pouhých šest dní. A to ty české granáty jsou ručně na zakázku broušené," upřesnil ještě pro eXtra.cz.

A TADY SI PŘEČTĚTE, CO O SCHŮZCE ROKU PROZRADILA ŘEČ TĚL. MĚL NAVRCH BABIŠ, NEBO TRUMP?

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy