Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Měla SuperStar vyhrát spíš Eliška Rusková? Tohle budou její fandové nenávidět!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 18 fotografií
GLOSA: Když při posledním přímém přenosu SuperStar moderátoři oznámili jméno vítězky Terezy Anny Maškové (22), zhroutil se fandům její konkurenty Elišky Ruskové (15) svět. Čekali, že tohle poupě, kterému přisuzují až andělské vlastnosti, vyhraje na celé čáře. Proč je ale dobře, že nevyhrála?

Eliška je fakt opravdu velmi milé a bezprostřední stvoření, které chvílemi zpívá, jako by ani nebylo z tohoto světa. Jde jí to! Jenže argumenty obdivovatelů ve smyslu: „Zaslouží si vyhrát víc než Mašková, protože ta má výhodu v šestileté konzervatoři, zatímco Eliška ne, je jí patnáct a už vynikající,“ jsou dost mimoňské.

Tereza prostě byla lepší, ať se to někomu líbí, nebo ne. Byla proti ostatním jak z jiné galaxie. A že už má se zpíváním díky škole zkušenosti? A? V pravidlech SuperStar žádný takový hendikep nefiguruje, tak proč ho uměle vytvářet? Hodnotit by se měly jen výkony jednotlivců v poměru k ostatním, nic jiného.

Taky upřednostnit dívenku Elišku Ruskovou vůči lehce protřelejší skutečné vítězce jen pro její nižší věk by bylo dost divné. Fakt bych nikdy neposlal hlas někomu jen proto, že je mladší než ostatní. Navíc má nyní fůru času vypilovat třeba projev a vůbec to, jak zpěv prodat. Třeba její song z filmu Osobní strážce na mě působil výborně, ale to, jak se u toho tvářila, mě, jemně řečeno, vůbec neoslovilo.

Spíš to bylo opačně. Jako by u zpěvu tklivé písničky čekala na vytrhnutí osmiček.

Nicméně chápu, že u takového skoro ještě dítěte to prakticky ani nejde kritizovat. Doučí se to.

Sama Eliška navíc může být ráda, že na ni nečekají povinnosti vítězky. V patnácti by ji titul SuperStar mohl pořádně semlít, ona ale teď musí mít i klid na studium. Bude hezky v závětří Maškové a časem to na Česko a Slovensko pořádně vybalí!

Související články

Další články