Tohle byla divoká noc a je vidět, že mládež v Olomouci umí rozjet pořádnou párty. Hlavně když alkohol teče proudem. Když ale chcete mít skupinový sex na záchodě na diskotéce, tak počítejte s tím, že z toho může být problém.

Že je dívka u videa trochu divoká a má ráda sex? A kdo z nás nemá? Slečna si erotické hrátky parádně užila a byla na sebe hrdá, kolik kluků najednou zvládne. Když ale nahrávku začala na internetu řešit celá Olomouc, tak už to taková legrace nebyla.

„Byli jsme opilí, tak jsme to udělali. Tohle ona nečekala, ani my to nečekali. Jen když je člověk pod vlivem alkoholu, tak se stanou podobné věci. Ona se za to stydí a my také,“ uvedl pro eXtra.cz jeden z aktérů videa.

Přitom, kdyby se u toho nenatáčeli, tak se nic neprozradilo. Ale mobilní telefony a internet? To je prostě zlo. Chcete se pochlubit kamarádovi, jak jste prožili páteční párty, a hned je z toho povyk.

Podařilo se nám zjistit, že dívka má dokonalou fyzickou kondici, protože závodně sportuje. Dokonce to dotáhla i do reprezentace a na Olomoucku ji všichni dobře znají. Některé chlapce z diskotéky prý zná ze společného sportování.

Otázkou je, jak se k tomu postaví trenéři a svaz. Dívka i chlapci měli sex ve volném čase a pevně doufáme, že to nenabourá klima v týmu. Pokud šlo o team building, tak se taková společná aktivita dá snad i pochopit. Utužovat sportovní kolektiv je důležité.