Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Měla pletky už za Josefova života? Nechte Denisu Šuralovou žít, na štěstí má právo, vzkazují kamarádky

Měla pletky už za Josefova života? Nechte Denisu Šuralovou žít, na štěstí má právo, vzkazují kamarádky
Zdroj: archiv D. Šuralové
+ Dalších 33 fotografií
láska a smrt
Napětí kolem vdovy po fotbalovém reprezentantovi Josefu Šuralovi (†28) rozhodně neutichá. Svůdná Denisa, která 14. května porodila potomka kontroverznímu podnikateli, je stále pod tvrdou kritikou veřejnosti. Někteří lidé dokonce spekulují, že musela mít pletky už za manželova života. Podle kamarádek je to nesmysl. Podnikatel Horáček se prý skutečně v životě Denisy objevil až po Josefově tragické smrti. A mladá žena má právo na štěstí.

Je to něco málo přes rok, co v Turecku při dopravní nehodě zemřel fotbalový reprezentant Josef Šural. Nejvíce zlomená tehdy byla vdova Denisa. Uvědomila si, že zůstala sama na dvě děti a ještě ji čekala náročná jednání s vedením týmu Alanyaspor. Mimo jiné bylo potřeba vyřešit, aby turecký klub nezůstal rodině nic dlužný.

Naštěstí se v jejím životě objevil podnikatel Tomáš Horáček. Smutnou Denisu potkal ve Stromovce. Podle jeho slov šlo o zcela náhodné setkání a on začal Denisu svádět. Ta o něj ale zájem nejdříve vůbec neměla.

Myslím, že jsme se potkali v parku

"Myslím, že jsme se seznámili loni v červnu ve Stromovce. Postupem času jsme začali podnikat výlety s dětmi. Deniska má stejně starou dceru Vanessku jako já syna Sebastiana. Velký dojem na mě udělalo to, že si obě děti extrémně rozuměly a rozumějí si do teď. Denisa nebyla nějak moc na to, že by se chtěla družit. Přiznám se, že jsem ji uháněl. Nevěděl jsem o ní nic," uvedl Horáček pro Blesk s tím, že neměl tušení, že balí vdovu po slavném fotbalistovi.

Bohužel se objevují i negativní komentáře na to, že Denisa našla novou lásku. Někteří lidé dokonce začali spekulovat, že si to Denisa uměla zařídit už za Josefova života. Prý není možné, aby otěhotněla tak rychle a nečekaně po manželově odchodu.

"Je to mrcha. Když přijdu o milovaného manžela, nemůžu mít po třech měsících náladu na jiného chlapa," myslí si Jana Tůmová, která dění kolem Denisy bedlivě sleduje.

"Je pravda, že jsme to vzali dost rychle. Je těžké to soudit, ale je pravdou, že Denisa celou situaci, to, co se stalo, úplně vytěsnila. Poradili jí to rodiče, zajistili jí dohled psychologů a jí se podařilo z velké části vytěsnit to, co se stalo. Vím, že když jí třeba někdo řekl, že je chudák holka, že je sama, tak na tom nebyla dobře. Povedlo se jí to překonat. Myslím, že hlavním důvodem bylo to, že má dcery. Chtěla, aby to fungovalo. Byl to spontánní vztah, a jestli můžu mluvit i za Denisu, tak toho nelitujeme," vysvětluje Horáček.

Vztah až po pohřbu

A na jeho straně stojí i kamarádky půvabné Denisy. "Nechte ji být. Nevíte, čím si prošla. Když někomu umře manžel, tak to neznamená, že už nemáte právo na lásku a něhu. Ta holka milovala Josefa a teď miluje jiného. Nevím, co na tom závistivci pořád nechtějí pochopit," uvedla jedna z kamarádek.

S tím souhlasí i její nový partner. Uvědomuje si, že s miminkem možná měli ještě pár měsíců počkat. Na straně druhé ale nevidí, že by dělal něco špatného. "Máme čtyři děti. Vždycky jsem chtěl mít velkou rodinu. Vanesska se mě zeptala, jestli mi může říkat tati. Máme k sobě blízko," uvedl podnikatel Horáček pro Blesk s tím, že má rád i děti, které dříve říkaly táto Šuralovi.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy