Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Měla jsem OSM NÁDORŮ! Mona z MasterChefa nevěděla, jestli dřív zvracet, nebo…

Zdroj: repro Nova.cz
+ Dalších 13 fotografií
Drsná minulost
Drsnou bitvu s rakovinou štítné žlázy za sebou má jedna z favoritek kulinářského klání MasterChef Česko 2019. Trpěla nepředstavitelnými bolestmi, boj se zákeřnou nemocí ale Monika Kokyová dotáhla do zdárného konce. Nejprve jí našli sedm nádorů, po roce náročné léčby jich měla osm!

Šance Moniky Kokyové na vítězství letošního MasterChefa nejsou nízké. Málokdo tušil, že jedna z favoritek kulinářské show si v minulosti prošla peklem. Bojovala totiž s rakovinou štítné žlázy.

Dlouho nevěděla, co jí vůbec je, zdrcující zpráva přišla po ultrazvuku krku a rentgenu plic. „Potvrdilo, že je to karcinom štítné žlázy. Já tomu říkám vetřelci, bylo jich tam sedm poprvé,“ svěřila Mona televizi Nova. Po roce náročné léčby ji doktoři nepotěšili znovu: „Váš stav se zhoršil, léčba byla neúspěšná. Máte jich tam osm.“

A tak se bitva se zákeřnou nemocí rozhořela nanovo. „Momenty, které si s léčbou pamatuju, jsou, že jsem nevěděla, jestli se mám jít dřív vyzvracet nebo jít na velkou,“ vzpomínala favoritka kuchařské soutěže. „Nesmíte nic a nikam, nevidíte světlo. Nevidíte kolem sebe žádné lidi a všechen čas trávíte jen s pacientem vedle sebe, kterému je zle tak jako vám,“ popsala, jak léčba probíhala.

O tom, že by MasterChefa mohla vyhrát, prý Monika vůbec nepřemýšlela. „To, co bych chtěla, už mám. Materiální věci jsou pro mě nepodstatné, mám úplně jiné životní priority," uzavřela zpověď o nejbolestnějších momentech svého života.

Související články

Další články