Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Měla jsem chuť ho vyvalit: Půvabná žena Davida Gránského promluvila o těhotenství

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
bříško
Jsou to jen 3 měsíce, co Nikola Madunická, nyní už Gránská, uzavřela sňatek s hercem a moderátorem Davidem Gránským (27). Spokojený pár udržuje šťastný vztah už více než 10 let a veselku si nadělil na výročí. Manželé se nedávno vypravili na premiéru muzikálu Čarodějka, kde spoustu lidí zaujalo bříško, které se rýsovalo pod Nikolinými šaty. Kráska nyní prozradila, jak to s údajným těhotenstvím skutečně je.

David Gránský si svou půvabnou Nikolu vybral už před více než 10 lety, když mu bylo pouhých 17 let. Vztah jim po celou dobu šťastně klape, a to i přesto, že z Davida šílí spousta fanynek. Pár svou lásku v červnu zpečetil svatbou, takže když se Nikola na akci objevila v šatech, které zdůrazňovaly její bříško, mnoho lidí si myslelo, že čeká miminko. Opak je ale pravdou a kráska se rozhodla říct, jak to s jejím bříškem skutečně je.

„Něco vám povím. Celej den je vám dobře v teplácích, dáte si hezky kuře na paprice a jdete se chystat na premiéru muzikálu Čarodějka. Už tak jsem z toho vždycky nervózní. Najednou fotky, rozhovory, kde budu mluvit zase jak trdlo, protože na to nejsem zvyklá a vždycky mě to naprosto vykolejí… a pak to přijde,“ rozepsala se Nikola. Ta prý byla v průběhu večera několikrát dotázána, zda je těhotná, lidé si totiž všímali jejího bříška. V tom ale dítě neroste.

„Já tohle nikdy neřešila. Jestli cvičím, co jím a podobně. No, po svatbě jsem holt přibrala 6 kilo, ale rozhodně to není nic, z čeho bych se hroutila. Najednou jsem se cítila nesvá, navíc já, která jede hezky prosečka, jsem si zrovna včera dala ledový čaj, takže asi tak. Už jsem měla chuť to břicho vyvalit ještě víc a dělat, že těhotná jsem,“ zakončila příspěvek Gránská. Status byl ale plný smějících se smajlíků, a tak nakonec celou nepříjemnou situaci zřejmě vzala s humorem.

Nikola Gránská byla vždy krásná žena, pár kilo navíc jí tedy rozhodně nikterak neškodí a postavu má stále záviděníhodnou. Ačkoliv nyní v očekávání není, jednoho dne bude jistě nádhernou maminkou.

Související články

Další články