Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Měla ji jak z praku: Těžce nemocnou Selenu Gomez může alkohol ZABÍT!

Měla ji jak z praku, alkohol je pro ni ale smrtelně nebezpečný.
+ Dalších 85 fotografií
Neštěstí v lásce i jiné trable může Selena Gomez (26) hodit za hlavu. Jsou to pro ni malichernosti. Zpěvačka totiž trpí nevyléčitelnou nemocí, která jí zevnitř požírá tělo. Už má za sebou transplantaci ledviny a důstojně žít může jen díky správné léčbě. A ta přísně zakazuje alkohol. Přesto to vypadá, že si Selena pořádně vyrazila z kopýtka!

Riskuješ život, Seleno! Takové hlasy zaznívají od vyděšených fanoušků, kteří viděli záběry rozdivočelé zpěvačky, jež si šla včera zatrsat. A soudě dle řady trhaných pohybů si k pořádnému pobavení dopřála i pár doušků alkoholu.

Ten má přitom společně s cigaretami a dalšími neřestmi přísně zakázaný. V případě, že by to s ním přeháněla, jí jeho konzumace může přivodit až smrt. Selena totiž trpí nevyléčitelnou chorobou lupus, která napadá imunitní systém a lidově řečeno požírá tělo zevnitř.

Bývalce Justina Biebera kvůli vážnému onemocnění dokonce hrozí, že nikdy nebude mít děti. A to je pro světovou hvězdu, která se v posledních měsících zmítá v silných depresích, vůbec největší rána.

Těžko odhadovat, zda si Selena skutečně dala skleničku, anebo ji rozveselilo něco jiného. Můžeme jen doufat, že dobře ví, co dělá, a bude pokračovat v příkladném léčení.

V opačném případě by to mohlo skončit tragédií!

Mohlo by vás zajímat

Další články