Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Měl vodit zmizelou Valinku (6) do školky! Policie pátrá po záhadném muži

Zdroj: Policie ČR
+ Dalších 5 fotografií
Ztracené děti
Po šestileté Valerii Kvasničkové policie pátrá od loňského srpna. V péči ji spolu s dalšími sourozenci měla na starosti babička, která ji ale údajně měla týrat a dávat jí do pusy roubík. Nyní policie přišla s další informací. Ve hře je tajemný muž.

Po šestileté Valerii se slehla zem. Její zmizení nahlásil rodinný příslušník poté, co ji neviděl již dlouhou dobu. Valerie byla naposledy viděna ve Viklefově ulici na Žižkově. V péči ji měla s dalšími sourozenci babička.

"Kriminalisté ženu podezřívají, že Valerii a jejího malého bratra dlouhodobě týrala. K týrání, mnohdy i brutálnímu, používala mimo jiné roubík, aby poškozená nemohla křičet, a svazovala ji,“ uvedl pro eXtra.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Nyní policie přišla s novou informací. „V souvislosti s tímto případem hledáme muže, který byl viděn se stíhanou ženou. Společně Valerii přivedli do školky Romodrom v Praze 8, kde se pokoušeli domluvit na tom, že muž bude holčičku občas vyzvedávat. Po tomto muži pátráme, protože by mohl mít informace k Valerii a mohl by přispět k jejímu nalezení,“ pokračuje.

„Jednalo se o staršího, vyššího muže, bílé pleti a šedých vlasů. Pokud se dotyčný muž na obrázku poznává, či ví, že obviněnou ženu do této školky doprovázel, ať se ozve na linku 158. Stejně žádáme i veřejnost, pokud muže na obrázku někdo pozná, aby se policii přihlásil,“ dodal Daněk.

Poznáváte ho někdo?

Související články

Další články