Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Měl utýrat chlapečka (†3) z Loun k smrti: Popáleniny, modřiny a vytrhané vlasy! Matka na to nic

+ Další fotografie
Zrůdy
Malý chlapeček (†3) z Loun v sobotu za podivných okolností zemřel, podle místních ho matka s přítelem utýrali k smrti. Několikrát ho prý viděli s popáleninami, modřinami nebo vytrhanými vlasy. Kriminalisté úmrtí vyšetřují, v neděli padlo obvinění z těžkého ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí.

Chlapeček by v březnu oslavil třetí narozeniny, svíčku na dortu však už nikdy nesfoukne. V sobotu totiž za podezřelých okolností zemřel. Ze svědectví sousedů, kteří ho prý viděli zbitého, s modřinami a popáleninami, mra­zí.

O případu, který vyšetřuje kriminálka, informoval portál TN.cz. Místní se ke smrti chlapce vyjadřují i na sociálních sítích a shodují se, že podíl na jeho smrti má matka s přítelem. Ti ho údajně dlouhodobě týrali.

Policisté v neděli obvinili muže z týrání osoby žijící ve společném obydlí. Jeho vztah k dítěti tají, ale prý šlo právě o matčina přítele. Žít spolu měli jen pár měsíců. Jak dále uvedli sousedé, matka o týrání věděla. Z mladíka, jenž prý užíval drogy, měla mít později strach, a tak nezasáhla.

Matka chlapečka porodila jako šestnáctiletá. Ve čtvrtek prý s přítelem vzali syna na hřiště. „Vzali ho dva dny před jeho úmrtím do parku úplně zmlácenýho mezi desítky lidí a ještě lhali, že spadnul a že si to dělá sám,“ napsal jeden z místních na Facebook.

Policii se zatím nepodařilo prokázat souvislost mezi úmrtím chlapce a násilnickými činy obviněného. Vyšetřování může zabrat několik týdnů.

Mohlo by vás zajímat

Další články