Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Měl jsem z p*dele kliku! Čecha Martina z janovského mostu pustili z nemocnice

Martina dnes propustili z nemocnice.
+ Dalších 10 fotografií
Šestačtyřicetiletý řidič kamionu Martin v osudnou chvíli přejížděl po mostě v italském Janově. Je opravdový zázrak, že vůbec přežil. Muž padal v kamionu z pětačtyřice­timetrové výšky a nyní se po dnech v nemocnici rozhodl promluvit o nejhrůznějším okamžiku, který ho dělil krůček od smrti. Jak bude vypadat jeho návrat domů?

Martin Kučera měl opravdu neskutečné štěstí a na to, z jaké výšky padal, má poměrně lehká zranění. Měl zraněný nos, který mu lékaři zašili, propíchnutou plíci a zlomená čtyři žebra. To byl první verdikt v janovské nemocnici.

Nebylo to tak strašné, jak se na první pohled zdálo. Nakonec měl zlomená jen tři žebra místo čtyř. Momentálně se vrací domů za svými blízkými z Thomayerovy nemocnice v Praze a je v pořádku.

„Najednou zničehonic zmizela cesta. A nebylo nic, jen pád. Myslel jsem, že zemřu. Jsem strašně šťastný, že jsem to přežil," popisoval Martin svým pražským kamarádům, jak se podruhé narodil.

Dnes krátce po 11. hodině propustili řidiče kamionu z pražské nemocnice, kde si poležel několik dní. „Nebyl to zázrak. Měl jsem z p*dele kliku,“ řekl na úvod novinářům u nemocnice.

Nebýt Google překladače a českých dam v Janově, které se o něj staraly, asi těžko by se s místními domluvil a zjistil by, jaký je jeho zdravotní stav. Přes novináře všem poděkoval a sdělil, že se cítí v pořádku a rozhodně na svou profesi nezanevře a dál bude jezdit ve svém kamionu.

„Nejvíce se těším, až si dám pivo a budu odpočívat na gauči," sdělil novinářům na otázku, co bude první věc, kterou udělá doma.

Mohlo by vás zajímat

Další články