Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Měl je kopat ze spaní: Čechy rozběsnil možný důvod, proč se zbavili 2letého chlapečka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Kauza Babybox
Před týdnem našli v pelhřimovském babyboxu téměř 2letého chlapečka. Dostal jméno Karel Spěváček a narozeniny, které má 15. února, zřejmě oslaví v pěstounské rodině. Tam ho umístili ve středu a prý se má dobře. Redakce eXtra.cz má informace, že se rodiče na jeho odložení domluvili. Měl je totiž kopat ze spaní. To Čechy nadzvedlo ze židle snad ještě víc, než že je klučina už tak velký.

Zákon zřejmě neporušili, ale Češi zuří. Rodiče z vesnice nedaleko Českého Krumlova minulý týden odložili do babyboxu v Pelhřimově téměř 2letého syna. V redakci eXtra.cz příběh Karla Zpěváčka, jak se teď jmenuje, známe.

„Ona chodí po vsi a říká, že je v noci kopal, že je nenechal vyspat, že byl nezvladatelný. Netají se tím, že ho dali pryč,“ takové hlasy o chlapcově matce kolují po vsi, odkud biologická rodina pochází.

Nejenom ti, kteří už sami mají děti, nedokáží pohnutky rodičů pochopit. "A kde jsou teď ty ženy, které se jí zastávaly? A je to tady, kvůli takové hlouposti. Dobře to pán řekl, že většina žen, co dají děti do babyboxu, jsou divné. Já jsem psala, že takovou ženu nenazývám matkou a hned odezva, ať nesoudím. Paní to ještě všude vykládá, no já nemám slov," napsala vytočená Denisa na Facebook.

A nebyla zdaleka sama. "Vidět ty rodiče, tak jim kopu rovnou do hlavy, aby se jim rozsvítilo. Takhle se chovají jen krkavčí matky bez mateřského citu," běsnila Markéta. "To si dělá prdel? Dítě je kope ze spaní, narveme to do babyboxu? Krva, máš dítě? Máš mít postele dvě, jak pro sebe a svou p*u, tak pro malé," zuřila Isabel.

Ten příběh je neuvěřitelný, ale buďme rádi, že klučina dostal šanci na nový život. A tady si přečtěte, co na šokující případ říká otec babyboxů Ludvík Hess.

VŠE O KAUZE ODLOŽENÉHO CHLAPCE:

DVOULETÝ CHLAPEC V BABYBOXU: PROČ HO RODIČE ZAVRHLI? MĚL JE KOPAT ZE SPANÍ!

DO BABYBOXU MŮŽETE DÁT I PUBERŤÁKA! POKUD SE TAM VEJDE A NEZLOMÍTE MU RUKU

CHLAPEC (2) V BABYBOXU ROZHÁDAL ČESKO: JE TO PRO NĚJ DOBŘE, NEBO BUDE MÍT TRAUMA?

Související články

Další články