Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Mel Gibson v Praze: Romantickou plavbu po Vltavě si užil s krásnou českou topmodelkou

Mel Gibson s Pavlínou Němcovou.
Zdroj: Se souhlasem P. Němcová
+ Další 2 fotografie
Setkání

Hvězdný herec Mel Gibson (66) strávil několik dní v České republice, kde si prohlížel památky. Navštívil Karlův most i další pamětihodnosti a nezapomněl ani na plavbu po Vltavě. Právě tu si užil společně s topmodelkou Pavlínou Němcovou (50), která se k němu připojila.

Herecká legenda Mel Gibson tráví poslední týdny v Evropě. A to hlavně díky natáčení krimisérie The Continental, které se odehrávalo v Budapešti. Následně strávil nějaký čas ve Vídni a posléze v Praze.

Během návštěvy hlavního města České republiky se podíval na Karlův most i do malebných uliček a navštívil i tamní restauraci La Finestra in Cucina, jak informoval web PragueReporter. Kromě toho nezapomněl ani na plavbu lodí po Vltavě. Spolu s ním si plavbu užívala i topmodelka Pavlína Němcová. Na Instagram přidala fotografii, na níž je společně s Gibsonem na lodi a usmívají se od ucha k uchu.

V Česku byl naposledy na festivalu ve Varech

Po návštěvě Prahy se herec chystá do Skotska, kde se naposledy ukázal během natáčení filmu Statečné srdce v roce 1995.

V Česku se Gibson naposledy objevil v roce 2014, kdy se zúčastnil Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a převzal Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy