Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Mel Gibson strašně přibral: Kvůli roli je z něj tlouštík, režiséři mu zakázali jíst

Mel Gibson strašně přibral: Kvůli roli je z něj tlouštík, režiséři mu zakázali jíst
Zdroj: profimedia.cz/Photo © Saban Films
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY
Oblíbený a charismatický herec Mel Gibson má na svém kontě celou řadu známých rolí. Je také úspěšným producentem i režisérem, jenž má po celém světě miliony fanoušků. V loňském roce se objevil ve snímku Fatman. Podle názvu filmu (Tlouštík) Gibson vytušil, že by měl pro tuto roli přibrat, nakonec ho ale režiséři museli krotit.

Oblíbený herec Mel Gibson, který dnes slaví už pětašedesáté narozeniny, se sice narodil v USA, ale od svých dvanácti let žil se svou rodinou v Austrálii, kde se taky začal věnovat studiu herectví. Poprvé na sebe výrazně upozornil ve filmu Šílený Max a poté následovalo drama Gallipoli, které se odehrávalo v období první světové války. A právě s Gallipoli byl spojený jeho první velký úspěch - Gibson byl totiž australským filmovým institutem oceněn jako nejlepší herec.

Jeho výborné herecké výkony mu otevřely dveře do světa Hollywoodu. Zahrál si například v Roku nebezpečného života, kde stál po boku Sigourney Weaver, a parádní výkon předvedl ve Statečném srdci, kde ztvárnil hlavní roli a zároveň film režíroval i produkoval. Tento snímek získal Oscara za režii a byl vyhlášen i nejlepším filmem roku. Za režii Gibson získal i Zlatý glóbus

Mel Gibson ve Fatmanovi

V režii pak pokračoval snímky Umučení Krista či Apocalypto, nedávno se ale objevil v černé komedii Fatman, kde ztvárňuje neortodoxního Santa Clause, jenž bojuje proti vrahovi, kterého poslalo pomstychtivé nezbedné dítě. Gibson kvůli této roli hodně přibral, k čemuž nabádá už samotný název filmu, jenže tady trošku narazil. „Řekl jsem chlapcům: Hej, mám jíst více zmrzliny a sušenek? Ale oni mi řekli: 'Jen proto, že film nazýváme Fatman, to neznamená, že musíš být obézní,'“ citoval Gibsona portál dailymail.co.uk.

Jenže v té době už měl Gibson o několik kilo navíc, a tak mu režiséři zakázali, aby se nadále stravoval nezdravě. Chtěli totiž, aby se zase dostal do formy, ve které byl, když ho do snímku dosadili.

Mel Gibson má devět dětí

Mel Gibson navíc nedávno překonal koronavirus a nyní se zase chystá do práce, protože se na place cítí jako doma. A jak to má charismatický herec v osobním životě? Jeho osudovou partnerkou byla Robyn Denise Moore, se kterou byl dlouhých šestadvacet let a spolu na svět přivedli sedm dětí. Nakonec se ale rozvedli a o tři roky později si jeho srdce získala zpěvačka a klavíristka Oksana Grigorieva, které se v roce 2009 narodila dcera Lucia. Jenže o dva roky později se pár rozešel.

Dosavadní Gibsonovou partnerkou je spisovatelka Rosalid Ross, která mu v lednu roku 2017 porodila devátého a dosud posledního potomka - syna Larse Gerarda. Uvidíme, jestli se Mel jednou dočká i desátého dítěte.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy