Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Měl do krve zmlátit přítelkyni: Policie hledá českou hvězdu MMA kvůli pokusu o vraždu

+ Další 4 fotografie
hrůza
Známý český zápasník MMA Tomáš Penz (34) se dostal do hledáčku Policie ČR, která po něm vyhlásila pátrání. Důvodem je podle informací eXtra.cz brutální napadení přítelkyně, která údajně figurovala v branži pro dospělé.

Penz má za sebou bohatou sportovní kariéru v bojových uměních. V MMA – smíšená bojová umění – má za sebou úctyhodných 24 zápasů. Jenže jeho pověst je velmi kontroverzní. Mluví se o tom, že pro ránu nechodí daleko.

Teď po něm pátrá policie v souvislosti s napadením partnerky. Podle našeho zdroje se jedná o bývalou herečku z filmů pro dospělé. Penz má údajně značně kontroverzní pověst. „Steroidy a drogy k němu patří. Ale sportovec je to jinak výborný. Bohužel je vznětlivější povahy,“ řekl eXtra.cz člověk, který Penze zná osobně.

Policie k pátrání po Penzovi uvádí, že je nebezpečný. Lidé by se ho neměli pokoušet zadržet na vlastní pěst a v případě, že by ho viděli, ale zavolat linku 158.

Hledaný Penz je střední postavy, má modré oči a nosí bradku.

Mohlo by vás zajímat

Další články