Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Měl by si dojít k psychiatrovi? Koptík zveřejnil SMS zprávy, kterými zahlcuje mobil Gregorové!

+ Dalších 21 fotografií
Tohle už je za hranicí slušných mravů. Ondřej Koptík (34), který se nedokáže vyrovnat s rozchodem s Hanou Gregorovou (65) jí nejprve skládal básně, poté postoval na svém Facebooku společné snímky z postele, následně se kál a omlouval... Tvrdil, že to je moc. A teď opět přestřelil. Zveřejnil SMS komunikaci, ve které se dožaduje, aby ho Gregorová vyslyšela...

To už není láska, ale spíše volání o pomoc. A nebo se dočista zbláznil… Ondřej Koptík totiž jde za hranu všeho. Zveřejnil totiž SMS zprávy, které putují na mobil Gregorové a jsou bez odezvy. Jakoby nemohl pochopit, že Hanu Gregorovou hluboce zklamal a ona s ním nechce mít už nic společného. Vlastně jedno přání by asi měla, a to je mít klid.

Jenže Koptík se nedá odbýt. A naopak ve svém tlačení na Hanu přitvrzuje. Alespoň tak se dají chápat SMS zprávy, kterými se teď na svém Facebooku pochlubil. „Dobré ráno láska… Napadlo mě, jestli to už chceš skončit.. Proč spolu nevystoupíme? Uvedeme to na pravou míru i s omluvou a je klid.. mě se bát přece nemusíš víš že tě miluji.. a jsem čistej už dlouho,“ píše v posledním vzkazu Gregorové, který jí na mobil zaslal ve čtvrtek ráno.

Gregorová se ale obrnila hradbou mlčení a Koptíkovi neodpovídá. Co bude muset zhrzený milenec starší herečky udělat, aby mu odpověděla? Kam až tohle zajde? Bude muset zasahovat policie a advokáti? To ukáží další dny, Gregorová se ale nechala slyšet, že se Koptíka bojí, protože je nevyzpytatelný!

Související články

Další články