Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Meky Žbirka se léčí z těžkého zápalu plic! Mezitím ale připravuje něco VELKÉHO!

Zdroj: archiv
Miro Žbirka má za sebou velmi úspěšný, ale i pracovně náročný rok, který si na samém konci vybral daň v podobě těžkého zápalu plic a následné hospitalizace. Z nejhoršího je už venku, ale stále má nařízený klid. Na radu plicních odborníků stráví velkou část rekonvalescence ve Vysokých Tatrách.

„Chtěl bych poděkovat fanouškům za masivní podporu na všech sociálních sítích i v dopisech a mailech. Moc mi pomáhali, posílali energii a přáli uzdravení. Stále na tom pracuji, ale musím ještě odpočívat. Mám tak dost času přemýšlet o tom, jak jim cosi vrátit. A něco se již rýsuje, jak se znám, nebude toho málo,“ vzkázal Miro svým fanouškům.

To, co se rýsuje, jsou přípravy na letošní Vánoční Symphonic Tour 2017. Před šesti lety Miro Žbirka absolvoval úspěšnou Symphonic Tour, téměř všechny koncerty byly dlouhé týdny dopředu vyprodány. Nyní by navíc rád zavítal do měst, která se na seznam posledního turné nedostala

V Praze uvidíte Mira Žbirku v rámci prestižního Mezinárodního hudebního festivalu České doteky hudby 19. 12. 2017 v Kongresovém centru Paláce kultury. Jako další pak bude následovat Vánoční Symphonic Tour 2017:

9. 12. 2017 Brno, DRFG Aréna

11. 12. 2017 Plzeň, Home Monitoring Aréna

13. 12. 2017 Bratislava, Aréna O. Nepelu

15. 12. 2017 Pardubice, Tipsport Aréna

Související články

Další články