Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miro Žbirka (†69) byl jen jeden, dojemné vzkazy: Česko i Slovensko v slzách

Česko-slovenský hudebník Miro Žbirka.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE

Byla to rána jak z čistého nebe: neoficiální československý pátý člen Beatles Meky Žbirka (†69) už bohužel není mezi námi. Zpráva se rychlostí blesku nesla přes celé původní Československo a bývalá federace se halí do smutečního hávu. Pláčou jak fanoušci a fanynky, tak umělci.

Stanislav Hložek: Byl to skvělý přítel

„Jsem z toho úplně hotový. Zrovna jste mě zastihli ve chvíli, kdy píšu jeho manželce Katce zprávu. Chce se mi brečet,“ začal Standa Hložek, kterému se vzápětí opravdu zlomil hlas a zbytek svého povídání proplakal.

Byli jsme výborní kamarádi, navštěvovali jsme se s rodinami. Že Meky Žbirka zemřel, tomu se mi nechce věřit. Měl jsem ho strašně moc rád. Byla to moje krevní skupina, byl to opravdu skvělý přítel. Je to rána z čistého nebe. S Mekym jsme hrávali i fotbal s Amforou, projeli jsme spolu celý svět a fakt nám to spolu klapalo. Je to obrovská rána do mého srdce,“ uvedl pro eXtra.cz nešťastný zpěvák Standa Hložek.

Podobnou reakci a silné emoce prožíval šéf fotbalového týmu celebrit Amfora Petr Salava. „Nezlobte se, nemůžu ani mluvit,“ sdělil nám silně pohnutým hlasem a zavěsil.

Marika Gombitová: Budeš mi chybět, Meky

K úmrtí váženého muzikanta se vyjádřila i řada jeho kolegů.

„Môj drahý Meky, veľmi mi budeš chýbať. Si v mojom srdci navždy. S láskou Tvoja princezná,“ smutní kolegyně a dlouholetá Žbirkova parťačka Marika Gombitová.

Môj drahý Meky, veľmi mi budeš chýbať. Si v mojom srdci navždy. S láskou Tvoja princezná 🖤

Zveřejnil(a) Marika Gombitová Official dne Středa 10. listopadu 2021

„V létě jsme Tě ještě stihli ve Tvém pořadu a i přes svůj věk jsi i pro nás trochu mladší byl strašně cool. Děkujeme, že jsme měli tu čest,“ napsali členové Mirai.

V létě jsme Tě ještě stihli ve Tvém pořadu a i přes svůj věk jsi i pro nás trochu mladší byl strašně cool. Děkujeme, že...

Zveřejnil(a) Mirai dne Středa 10. listopadu 2021

„Jeden z nejlaskavějších, nejvtipnějších a nejmilejších zpěváků, co jsem kdy poznala. Je mi to mooooc líto,“ truchlí moderátorka Iva Kubelková.


@mirozbirka Jeden z nejlaskavějších, nejvtipnějších a nejmilejších zpěváků co jsem kdy poznala. Je mi to mooooc líto🥲. Upřímnou soustrast všem jeho blízkým. 🕊

Zveřejnil(a) Iva Kubelková dne Středa 10. listopadu 2021

Libor Bouček: To není smutek, ale čistá bolest

„Tohle není smutek, ale čistá bolest. Budu se snažit být stejným profíkem, kterého jsi chválil. Budu se snažit o to, abych Tvou vášeň pro Anglii předal synovi. Odešel jsi strašně brzo. Můj příteli, v slzách jen doufám, že John Lennon má konečně nejlepšího parťáka do nebeský kapely. Mám Tě rád a navždy budu,“ napsal mimo jiné zprávou zasažený moderátor Libor Bouček.

Můj příteli, jsi z řady těch, se kterými mám pocit, že náš dialog neskončil a s chutí jsem se těšil na pokračování....

Zveřejnil(a) Libor Bouček dne Středa 10. listopadu 2021

Související články

Další články