Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mejdan ve velkém: Zpěváci SuperStar se sešli po 15 letech, takhle dnes vypadají

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Superstar
Setkali se po dlouhých 15 letech. Řeč je o finalistech první řady pěvecké show SuperStar, mezi nimiž ale nechyběli ani porotci - třeba Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup či Milan Herman. A že šlo o pořádný večírek, kde se vzpomínalo na staré časy...

"Plánovali jsme to v utajení a nebylo to úplně jednoduché, abychom měli všichni volno v jeden den, ale povedlo se," řekla eXtra.cz Šárka Vaňková, která dostala myšlenku, aby se všichni po letech setkali.

"Jsem hrozně rád, že se to povedlo utajit. Těšil jsem se na všechny, máme si rozhodně co říct, změnilo se mnohé," doplnil krásnou Šárku talentovaný zpěvák a miláček žen Julian Záhorovský.

Večírek SuperStar si nechala uniknout jen tři jména: Aneta Langerová, Veronika Zaňková a Tomáš Savka. "Všechny mrzelo, že nemohli přijít. Aneta se omluvila, protože má koncertní vystoupení. Verča je s rodinou a Tomáš hraje... Chápeme to, nic se nedá dělat," řekl eXtra.cz Standa Dolínek, který si setkání s kolegy ze soutěže maximálně užíval.

Do pražského podniku zavítali i porotci ve složení Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup či Milan Herman. Nechyběl ale ani hlasový poradce Eduard Klezla a režisér pořadu Vladimír Čech. Podívejte se do galerie, jak se po letech celá hvězdná partička změnila.

Související články

Další články