Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mejdan pro vyvolené: Paroubek porušil snad všechna nařízení! Luxusní hostina s kmotrem Bendou

Mejdan pro vyvolené: Paroubek porušil snad všechna nařízení! Luxusní hostina s kmotrem Bendou
Zdroj: Facebook
Vládní nařízení
To už snad ani není možné. Po Romanu Prymulovi, Miroslavu Kalouskovi nebo Václavu Klausovi byli přistiženi další politici, kteří porušili snad všechna možná vládní nařízení. Teplický podnikatel a někdejší krajský zastupitel Petr Benda totiž v sobotu ve svém luxusním hotelu Prince de Ligne pořádal mejdan pro vyvolené. Na něm reportéři Blesku přistihli popíjet například bývalého premiéra Jiřího Paroubka.

Teplický hotel Prince de Ligne v sobotu žil, jako by neexistovala pandemie koronaviru. Do ubytovacího zařízení se totiž sjely desítky hostů, které pozval sám majitel budovy Petr Benda. Nechyběl mezi nimi ani Bendův dlouholetý kamarád Jiří Paroubek nebo třeba bývalý hokejista a vítěz z Nagana Jiří Šlégr. V současnosti mimochodem místopředseda Rady ČT.

Podle informací Blesku se uvnitř hotelu konal mejdan se vším všudy. Nechybělo jídlo a alkohol, o hosty se staralo hned několik číšníků. Samozřejmě že se nikdo nezabýval rouškami, rozestupy nebo tím, že hotel má být pro takové akce zavřený. Prostě výsměch všem vládním nařízením.

Někteří hosté v hotelu přespali

Přitom sám Paroubek na sociálních sítích nejednou ostře kritizoval lidi, kteří nedodrželi vládní opatření. Například se nedávno pustil do Václava Klause (79), který vystoupil na demonstraci proti koronavirovým nařízením a klasicky neměl roušku. V Paroubkově případě ale není nic nového, že káže vodu a pije víno.

Bývalý předseda ČSSD a někdejší premiér na rozdíl od některých hostů nevyužil taxíku ještě tu samou noc, ale v hotelu přenocoval. Domů se vypravil až v neděli dopoledne. Těžko to ale obhájí jako firemní pobyt. Účastníci tak mohou očekávat pokutu, obzvlášť pak Benda, který večírek hostil. Party pro vyvolené ho může stát o několik milionů víc, než zamýšlel.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy