Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mejdan po Miss se hemžil podivnými existencemi a bradavkami Kubelkové bez kalhotek: Tohle je 7 nejpodezřelejších hostů finále České Miss!

Česká Miss 2015 vylákala z děr mnoho podivných lidí.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Dalších 8 fotografií
Česká Miss 2015 je díkybohu za námi, a když budete ignorovat šaškárnu s předáváním vypůjčených bytů od developera (který to je, poznáte určitě, někde bude vzadu na fotkách logo), je na rok pokoj. Soutěž má novou pořadatelku, která chce být hrozně vidět, stejně jako řada nečekaných hostů party, na kterou dorazili všichni ti, které nepozvali na Thálii.

Pomineme-li jasný triumf Leoše a Petry, byla hvězdou večírku České Miss dozajista Iva Kubelková, která bez kalhotek a s postavenými bradavkami zcela vygumovala "vítězky Nikol Švantnerovou, Andreu Kalousovou a Karolínu Mališovou.

Na každou krásnou a nezprofanovanou celebritu ale na akci připadal jeden divný člověk. Zrovna Kubelková dorazila s kamarádkou, herečkou Pavlou Vitázkovou, která pravděpodobně v důsledku popálenin třetího stupně získala lístek od některé z charitativních organizací, které Iva podporuje.

Podobně se musel dostat k pozvánce profesionální lovec celebrit Mirek Cipra, který samozřejmě lístky nikde nevyžebral, ale normálně si prostě před akcí sbalil nějakou slepici z šoubyznysu, která lístky má, a hotovo dvacet.

Jak Iva Kubelková ukrývala různě po skrýších svého údajného manžela, údajného Němce Ladislava Doležala, tak krasobruslař Verner skrýval přítelkyni, kterou ještě nikdy nikdo neviděl, ale tutově s nějakou ven chodí, neříkejte nám, že byl včera fakt na mejdle s kamarádem, proč by to dělal.

Na obří stěnu sice nebyl promítán bývalý producent Peter Kovarčík, jako tomu bylo na konkurenční Thálii, ale všichni na něj celou dobu mysleli, hlavně ti, kterým něco dlužil, a oni mohou stále doufat, že to s tím tajným kontem není donebevolající kravina.

Divný byl i manažer Elišky Bučkové (25), který tentokrát vůbec nepřišel, a hodně podezření budil porotce Tomáš Kraus, kterého měli původně za toho, kdo nosí obálky, následně se ukázalo, že patří k TV Prima, která show vysílala, protože se nějak motá okolo Diváckých zpráv, až tento najednou seděl v porotě, a dokonce řekl v přenosu dvě slova, což se jiným tvářím zpráv, třeba Ivaně Gottové (39), nepodařilo.

Suverénně největším překvapením večera byl ale fakt, že spolu pohromadě pózovali Leoš Mareš (38) s Petrou Faltýnovou (36), kteří se ani jednou během rautu nerozešli!

Související články

Další články