Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Meir Schneider bude léčit zrak poprvé v Praze!

Zdroj: Meir Schneider
Muž, který revolučním způsobem změnil pohled světa na problémy zraku, poprvé dorazí do České republiky. Na své přednášce pak Meir Schneider představí svoji slavnou metodu zlepšení zraku přirozenou cestou. Vědci se obávají, že během několika málo let bude většina obyvatelstva planety, zejména mladší generace, slabozraká s riziky dalších komplikací. V Soulu je již 96,5 % 19letých mužů krátkozrakých. Hrozí pandemie slabozrakosti. Můžeme tomu předejít správnými návyky, které si osvojíme my i a naše děti.

Meir Schneider se narodil s šedým zákalem a po několika neúspěšných operacích byl deklarován jako legálně slepý. Po překonání své slepoty pomocí očních cvičení řídí a čte bez brýlí. Způsob, kterým se vyléčil, vychází z metody Willama H. Batese (1860–1931).

Metodu, kterou praktikoval na sobě, rozvinul dále ve své škole School for self-heeling v San Francisku. Vydal mnoho publikací a materiálů audio i video. Knihou shrnující poznatky ohledně sebeléčení očí je Vision for life (český překlad Šance pro oči). Meir Schneider přednáší po celém světě a šíří myšlenky přirozeného způsobu zlepšení zraku. V rámci své školy School for self-healing úspěšně léčí i velmi složité případy očních chorob, poúrazových stavů, a to včetně dětí. https://www.self-healing.org/

Metoda sebeléčení Meira Schneidera je unikátní kombinací terapeutické masáže, pohybových a fyzických cvičení na zlepšení zraku, pro prevenci a rehabilitaci degenerativních stavů. Meir je přesvědčen, že praxe a osobní zkušenosti těch, kteří metodu užívají, dokazují, že změny zraku nejsou nevratné, zrak se nemusí zhoršovat a jsme sami schopni díky opravdu zázračným vlastnostem našich vlastních těl a našeho myšlení změny vidění zpomalit, zastavit, a dokonce i zvrátit.

Je to úplně stejné jako i u jiných částí našeho těla. Můžeme přijmout pasivně pomoc lékařské péče ve formě léků, zákroků a podpůrných prostředků, nebo vlastní péčí o tělo, správnými návyky a životosprávou udržovat zdraví či zdraví zlepšit. Můžeme odstranit příčinu, užívat si kvality vlastního zraku a vnímání světa, a nikoliv léčit následky.

Metoda Meira Schneidera na zlepšení zraku přirozenou cestou je určena pro všechny druhy slabozrakosti -krátkozrakost ( Myopia a psedomyopia), dalekozrakost (hyperopia), vetchozrakost (Presbyiopia), tupozrakost (amblyopie) a šilhání (strabismus), napomáhá prevenci a zlepšuje stavy šedého zákalu (katarakt), zeleného zákalu (glaukom), potížím spojeným s odloučením sklivce.

Metoda učí na pohybu a práci s tělem relaxovat a stimulovat zrak, zlepšuje uvolnění zad a krční páteře, tím zlepšuje prokrvení mozku a očí. Meir Schneider učí používat zrak harmonicky.

Související články

Další články