Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

MEIN KAUF! Češi už reagují na hákový kříž v Kauflandu!

MEIN KAUF! Češi už reagují na hákový kříž v Kauflandu!
Zdroj: pobavime.cz
+ Dalších 5 fotografií
To si tak jdete na nákup do Kauflandu, všude čtete nápisy o lásce k Česku, než vám dojde, že někdo preferuje Říši. Ano, Českem otřásá skandál, když se na sociální sítě dostalo video od uživatele Kýbel s prodavačkou, která má na ruce vytetovaný hákový kříž. Vtipy na sebe nenechaly dlouho čekat.

"Zde jsem člověkem, zde okupuji," parodují lidé na FB slogan známého řetězce s drogistickým zbožím. "Pudu si tam koupit pribiNÁCKA," stojí v dalším komentáři.

Samozřejmě došlo i na parodii s Hitlerovou knihou Mein Kampf, která byla záhy překřtěna na Mein Kauf.

Ze sloganu "Z lásky k Česku" se rázem stalo "Z lásky k Říši," a teď se jenom čeká, jestli skupina Ortel nenazpívá pro německý řetězec nějakou hymnu.

„Mně se to nelíbilo a tak jsem jí hned něco řekl. Chtěl jsem to řešit, ale ona dělala, že jako o nic nejde,“ uvedl pro eXtra.cz autor videa.

Prodavačka se jmenuje Miriam a na ruce má vytetovaného muže se vztyčenou pravicí a také bránu, která připomíná vjezd do koncentračního tábora… "Já jsem na tyto věci velmi citlivý. A tak jsem pak kontaktoval vedení Kauflandu, co s tím hodlají dělat. Přepojili mě na vedoucí prodejny a ta mi řekla, že to jde okamžitě řešit…

Video s prodavačkou Miriam najdete ZDE

Znáte tuto prodavačku? Napište nám na redakce@extra.cz

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI

Související články

Další články

Nejnovější kauzy