Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Megxit mě nepřekvapil, Meghaninu kouzlu jsem kdysi podlehla i já, říká její bývalá agentka

Meghanina blízká přítelkyně promluvila pro média.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
vévodkyně
Gina Nelthorpe-Cowne je Meghanina bývalá obchodní poradkyně a svého času s ní byla i dobrá přítelkyně. Gina, která pomáhala Meghan (38) s budováním její značky a se získáváním sponzorů, teď promluvila o tom, jak se její cesty s Meghan rozdělily. Prohlášení Meghan a Harryho (35) z minulého týdne Ginu podle jejích slov ani nepřekvapilo, jen se divila, že přišlo tak brzy.

Gina a Meghan (38) se potkaly v roce 2014, když ještě budoucí vévodkyně hrála v sitcomu z právnického prostředí Kravaťáci. Gina se stala její obchodní poradkyní a posléze i důvěrnou přítelkyní. Teď Gina promluvila do médií o zlomu, kdy už věděla, že její cesta se s tou Meghaninou brzy rozdělí.

Kouzlo osobnosti

Gina přiznala, že stejně jako většina lidí, kteří přišli s Meghan do kontaktu, i ona podlehla jejímu kouzlu. "Stačilo pár schůzek a staly se z nás přítelkyně. Přitahovala mě její vřelá osobnost, uklidňující povaha a její schopnost v druhých vzbudit pocit, že on je jediný člověk na světě, na kterém záleží."

Gině bylo jasné, že jí princ Harry propadne jako všichni ostatní. "Nepochybovala jsem o tom, že se do ní ten zlomený chlapec po smrti své matky nezamiluje, když se mi svěřila s tím, že spolu poprvé odjedou na dovolenou," prozradila.

Bylo to jako ve filmu... Přesto ale Ginu nepřekvapilo, že se chce Meghan a Harry od královské rodiny odtrhnout. "Meghan je především podnikatelka, život ani tradice v Británii ji ve skutečnosti nezajímaly a nechtěla je pochopit. Ačkoli se toto rozhodnutí zdá nemilosrdné, Meghan má schopnost zavřít dveře za minulostí a prostě ji odstřihnout. Stejně tak, jako to udělala se svým otcem, sourozenci, bývalým manželem i se mnou," popsala Gina Meghaninu tvrdou povahu.

Nedala si poradit

Gina také zavzpomínala na okamžik, kdy se jí Meghan pochlubila s tím, že je to mezi ní a Harrym vážné. "Chtěla jsem ji varovat, řekla jsem jí, že se bude muset vypořádat s obrovským tlakem a očekáváním ze strany britské veřejnosti." Meghanina reakce byla ale prý dost ostrá. "Řekla mi, abych ji ušetřila svých rad, nechtěla mě poslouchat," zavzpomínala Gina, která také prozradila, že Meghaniny řeči o tom, že Harryho předtím neznala, byly výmysly.

Musí být po jejím

Meghan je podle slov její bývalé agentky a kamarádky velmi ctižádostivá a co si umane, to taky dostane. Megxit Ginu tedy nijak nepřekvapil. Bylo jasné, že to Meghan potáhne zpátky do Ameriky, kde bude moci pokračovat ve své kariéře. Navíc nebudou mít manželé podle Giny nouzi o pracovní nabídky.

"Pochybuji, že by na světě byl producent nebo castingový režisér, který by nechtěl, aby se Meghan objevila v jeho filmu, televizním seriálu či v reklamní kampani." Podle Giny bude spíš otázkou, jak se v tomto byznysovém komerčním světě bude cítit princ Harry, který je jako člen královské rodiny zvyklý na neustálou ochranu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy