Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Meghan si vysloužila od Charlese neuvěřitelnou přezdívku: Je Harryho lešení, když se hroutí! Jak jí říká?

Zdroj: archiv
+ Dalších 54 fotografií
Už není pochyb o tom, že Meghan Markle (36) je miláčkem celé královské rodiny. Ještě nedávno to vypadalo, že má menší spor s královnou Alžbětou II. (92). Záhy se ale ukázalo, že jsou si tyhle dvě více než nakloněné a pojí je pevné pouto. Ke královně Alžbětě se nyní přidal i princ Charles (69), který Meghan dal rozkošnou přezdívku.

Začíná to vypadat, že manželka prince Harryh Meghan Markle (36) sklízí body na všech frontách. Někteří si dokonce myslí, že je u královské rodiny mnohem oblíbenější než Kate Middleton Nedávno se spekulovalo o tom, že královna Alžběta II. moc nemusí Meghan.

Nakonec se ale ukázalo, že je to naprostý nesmyl Vztah mezi babičkou prince Harryho a jeho manželkou je naopak ještě silnější. „Oslovuje ji slůvkem Ma'am a v konverzaci ho používá co nejvíce. Může to být zkrácená verze slova máma,“ řekl zdroj z paláce Daily Mailu.

Jde vidět, že cestu k Meghan si našel i princ Charles Ten totiž svoji snachu přezdívá Tungsten. Je to údajně proto, že Meghan je stejně odolná a tvrdá jako tento kov. Charles je přesvědčen o tom, že Meghan má na jeho syna prince Harryho velmi dobrý vliv.

Možná to na první pohled není úplně nejkrásnější přezdívka, ale princ Charles ji myslel jako největší kompliment. V pořadu Mail On Sunday's zaznělo: "Princ Charles obdivuje Meghan za její sílu a tvrdost, kterou dává Harrymu, který přesně tohle v životě potřebuje."

Zatím to tedy vypadá, že v královské rodině vládne pohoda a láska.

Související články

Další články