Začíná to vypadat, že manželka prince Harryh Meghan Markle (36) sklízí body na všech frontách. Někteří si dokonce myslí, že je u královské rodiny mnohem oblíbenější než Kate Middleton. Nedávno se spekulovalo o tom, že královna Alžběta II. moc nemusí Meghan.

Nakonec se ale ukázalo, že je to naprostý nesmyl. Vztah mezi babičkou prince Harryho a jeho manželkou je naopak ještě silnější. „Oslovuje ji slůvkem Ma'am a v konverzaci ho používá co nejvíce. Může to být zkrácená verze slova máma,“ řekl zdroj z paláce Daily Mailu.

Jde vidět, že cestu k Meghan si našel i princ Charles. Ten totiž svoji snachu přezdívá Tungsten. Je to údajně proto, že Meghan je stejně odolná a tvrdá jako tento kov. Charles je přesvědčen o tom, že Meghan má na jeho syna prince Harryho velmi dobrý vliv.

Možná to na první pohled není úplně nejkrásnější přezdívka, ale princ Charles ji myslel jako největší kompliment. V pořadu Mail On Sunday's zaznělo: „Princ Charles obdivuje Meghan za její sílu a tvrdost, kterou dává Harrymu, který přesně tohle v životě potřebuje.“

Zatím to tedy vypadá, že v královské rodině vládne pohoda a láska.