Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Meghan si rve vlasy: Harry podle ní dělá hroznou chybu a udělá ze sebe šaška

Meghan Markle má strach, že bude Harry všem pro smích.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Meghanin strach

Meghan Markle (42) se s královskou rodinou jen tak neusmíří. A rozhodně nemá v plánu se do země svého manžela vracet. Podle Expressu se navíc obává, že když princ Harry odjede do Británie, aby se setkal se svou rozkmotřenou rodinou, budou si z „něj dělat legraci a považovat ho za blázna“. 

Britská média a řada expertů na královskou rodinu si je jistá, že Meghan Markle nestojí o jakýkoliv kontakt s britskou královskou rodinou. Když se v roce 2020 spolu s manželem princem Harrym přestěhovala do Ameriky, vzniklo mezi nimi a rodinou ve Spojeném království napětí. A to ani po letech neustává.

Princ Harry se sice chystá znovu do Anglie, aby navštívil desáté výročí Invictus Games, ale zatím stále není jisté, zda se setká se svým otcem králem Karlem III., bratrem princem Williamem nebo princeznou Kate Middleton. Král i princezna z Walesu momentálně bojují s rakovinou a prožívají náročnější období. A zatímco po oznámení diagnózy panovníka princ Harry okamžitě nasedl na letadlo a navštívil svého otce, u Kate takový krok neudělal.

Meghan se bojí královské rodiny

Expert na královskou rodinu nyní řekl, že se Markle bojí návštěvy prince Harryho ve Spojeném království. „Meghan ví, že čelí předem prohrané bitvě ohledně napravení vztahu mezi ním a Kate s Williamem. Dále si myslí, že Harry dělá velkou chybu. Očividně cítí sympatie ke Kate i k tomu, čím si prochází, ale na jejím názoru to nic nemění,“ uvedl expert podle britského Expressu.

Meghan se navíc obává toho, že si z Harryho budou členové královské rodiny „dělat legraci“, když za nimi přijede s tím, aby se usmířili. „Má strach, že z něj udělají blázna a William ho využije,“ dodal zdroj. „Meghan chce, aby se Kate plně uzdravila a aby byla rodina v pořádku, ale po čtyřech letech od odchodu z Velké Británie je ze všeho stále rozrušená a královské rodině nemůže odpustit to, čím si s Harrym prošli. A nikdy se jí neomluvili,“ uvedl další komentátor pro Ok!.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy