Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Meghan si nasadila tiáru už před 20 lety: Jsou v tom čáry, že si nakonec vzala prince?

Meghan si nasadila tiáru už před 20 lety: Jsou v tom čáry, že si nakonec vzala prince?
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií

Je to až k neuvěření, jaké karty rozdává osud. Na vlastní kůži se o tom mohla přesvědčit nejsledovanější nevěsta tohoto roku Meghan Markhle, nyní již vévodkyně ze Sussexu. Před 20 lety si nasadila královskou tiáru, jako tomu bylo před pár týdny na svatbě s princem Harrym. Jako by už v té době tušila, že na tuto pozici má trénovat...

Krásná Meghan Markle se stala jednou z nejsledovanějších osob posledních měsíců. Exotické brunetce se doslova obrátil život vzhůru nohama, když se vdala za svého vysněného prince Harryho Měla to snad původně nenápadná dívenka promyšlené dlouho dopředu?

Přesně před 20 lety se totiž z malého káčátka stala královna. Na maturitním plese získala titul královny bálu a nasadila si tak královskou korunku, která je velmi podobná té, co měla tento rok na své opravdické královské svatbě. Byl to snad osud, nebo se Meghan v té době rozhodla, že se jednoho dne stane členkou královské rodiny?

Je to až zarážející, jak tato pohádka nakonec dopadla. Meghan nejspíš věří v nadpřirozeno a její sen se nakonec vyplnil. Z tuctové dívky se po dlouhých 20 letech stala vévodkyně ze Sussexu

Andělské karty dokonce poukazují na magické číslo 20. Toto číslo symbolizuje, že člověk nemá ztrácet víru a má setrvat ve svých myšlenkách k naplnění snu. No, nejspíše to funguje... Čemu věříte vy?

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy